18 dni temu

Dołącz do listy oczekujących na Chainers NFT Metaverse

Chainers NFT , nadchodzący metaświat z pikselami, otworzył listę oczekujących na swój ekspansywny projekt. Zbudowany na blockchainie Solana, Chainers obiecuje metaświat gry z DAO napędzanym przez społeczność, skupieniem się na NFT i treściami tworzonymi przez graczy. Dzięki unikalnym, konfigurowalnym postaciom awatara, gracze rywalizują w minigrach lub specjalnych wydarzeniach o nagrody tokenowe i NFT!

Pierwsza wyprzedaż awatarów, która ma się rozpocząć w marcu, obejmuje 111 111 awatarów NFT. Ceny miętówek i niektóre inne szczegóły wciąż się zmieniają.

Przykład znaków Chainers NFT

Gra będzie darmowa. Gracze nie muszą posiadać awatara. Nadal mogą grać w mini-gry i potencjalnie zdobywać nagrody, ale profity awatara są dość znaczne. Posiadanie awatara otwiera dodatkowe funkcje gry, zapewnia lepsze nagrody z mini-gier oraz umożliwia kupowanie i posiadanie ziemi i nieruchomości!

Nieruchomość, znana jako Spaces, pozwala na dostosowywanie i półpasywny dochód. Właściciele przestrzeni otrzymują regularne wypłaty tokenów w zależności od liczby odwiedzających. Im bardziej popularna jest Twoja przestrzeń, tym więcej otrzymasz tokenów. A ponieważ tokeny pochodzą ze wspólnej puli, właściciele będą również konkurować z innymi właścicielami, aby ich przestrzeń była jak najbardziej kusząca! Stanowi to dodatkową zachętę dla właścicieli Space do tworzenia czegoś wartościowego, a nie tylko siedzenia na pustych lub w połowie wykończonych nieruchomościach.

A potem jest zarządzanie DAO. Każdy właściciel Chainers NFT automatycznie otrzymuje miejsce na tablicy. To DAO będzie omawiać i głosować nad wszelkimi zmianami wprowadzonymi do inteligentnego kontraktu Chainers. O losie i przyszłości gry zadecydują decyzje graczy!

Aby rozpocząć metaverse, twórcy gry planują stworzyć pięć minigier. Późniejsze funkcje dają graczom większą kontrolę. W tym dekorowanie i rzemiosło, modelowanie przedmiotów w grze, skryptowanie zawartości gry i włączanie zewnętrznych NFT!

Chainers NFT Tokenomics

Metaverse Chainers NFT będzie działał z dwoma tokenami. Pierwsza, zwana ChainCoin ($CCC), będzie podstawową walutą w grze. Wykorzystywany do transakcji między graczami a rynkiem w grze, CCC ma nieograniczoną podaż, ale także stały popyt. Pali się podczas tworzenia i podróżowania i będzie potrzebna graczom, którzy zechcą go postawić. Gracze stawiają CCC, aby otrzymać tygodniowy przydział tokenów CHU.

Wykres alokacji tokenów CHU
Wykres kołowy alokacji CHU

Co prowadzi nas do drugiego tokena, Chainers: Universe ($CHU). CHU działa jako token zarządzania. Posiadacze CHU pomagają podejmować decyzje dotyczące funkcji i mają pewną kontrolę nad publikowaniem nowych gier. Przy łącznej maksymalnej podaży 1 miliarda, Chainers planuje przeznaczyć 40% tej sumy na system obstawiania. Nie będzie IDO dla tokena CHU. Oprócz obstawiania gracze zarabiają CHU za kupowanie i utrzymywanie NFT ze sprzedaży publicznej oraz jako nagrody za posiadanie popularnych Spaces.

Ponadto gracze mogą zarabiać CHU za pośrednictwem systemu poleceń. Co miesiąc nagrody CHU są wysyłane do tych z aktywnymi poleceniami, dodając kolejną warstwę do gry, aby zarabiać na ekonomii.

Zapisz się teraz na ich listę oczekujących, aby dowiedzieć się, kiedy możesz zacząć bić po raz pierwszy. Zespół z zadowoleniem przyjmuje również Wasze opinie i pytania na oficjalnym serwerze Discord .

Źródło: www.playtoearn.online
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy