21 dni temu

Jihoz z Axie Infinity: Po Tajfun Odette jasne jest, że Axie to coś więcej niż gra

Autor: Nathaniel Cajuday

„Zdecydowanie staje się jasne, że Axie to znacznie więcej niż gra. To coś, co może mieć wpływ na rzeczywisty świat, a ten tajfun był tego wczesnym przykładem”.

Tak więc powiedział Jeff Zirlin, znany również jako Jihoz, współzałożyciel i lider rozwoju Sky Mavis, twórcy gry Axie Infinity, w której można zarobić, kiedy został zapytany, czy w jaki sposób społeczność Axie Infinity pomogła ofiarom Typhoon Odette pokazała, że ​​świat cyfrowy już współpracuje z fizycznymi narodami podczas transmisji internetowej BitPinas 04 w dniu 23 grudnia 2021 r.

„Moje serce kieruję się do wszystkich, którzy mają teraz do czynienia z tajfunem, jakby to było bardzo trudne. Wiesz, to będzie bardzo trudny czas. To będzie bardzo trudny wysiłek odbudowy i jestem dumny, że społeczność Axie (Infinity) i społeczność graczy NFT była w stanie poradzić sobie z czymś takim” – dodał.

Według Jeffa musimy w przyszłości znacznie mniej polegać na rządach z powodu kryzysu zadłużenia. Ponadto podkreślił, że ludzie muszą dowiedzieć się, na kim będą mogli polegać w przyszłości, podkreślając, że będzie to dotyczyło oddolnych, internetowych społeczności.

„To było niesamowite widzieć, jak cała społeczność się spotyka. To dopiero pierwszy krok; będziemy mieli trudne wyzwania zarówno w cyfrowym, jak i fizycznym świecie. I zbierzemy się razem, będziemy wytrwać, przejdziemy przez każdą trudną rzecz, która jest odwrócona jako. Jesteśmy tu od czterech lat, widzieliśmy naprawdę, naprawdę, naprawdę trudne problemy i za każdym razem wpadaliśmy w nie, a ten tajfun nie jest inny – podsumował.

Tydzień przed Bożym Narodzeniem duża część środkowych Filipin została zniszczona przez tajfun Odette, ale społeczność kryptograficzna szybko się zmobilizowała, przekazując darowizny i łącząc się z akcjami pomocy ofiarom tajfunu.

Starszy redaktor BitPinas, Michael Mislos, podczas transmisji internetowej stwierdził, że w ciągu zaledwie tygodnia podarowano około 31 milionów pesos, podkreślając, że jest to więcej ze względu na przejrzystość łańcucha bloków i szybki transfer pieniędzy.

Zobacz listę PH Axie Infinity, Crypto i Crypto Art Community Donation Drives Typhoon Odette Victims tutaj.

BitPinas Webcast 04 – Wywiad z Jiho z Axie Infinity wyemitowany na żywo na stronie BitPinas na Facebooku , prowadzonym przez starszego redaktora BitPinas Michaela Mislosa i współprowadzonym przez Chin Gandię, zastępcę konsultanta Emfarsis.

Webcast BitPinas to cotygodniowy program #CryptoPH. Kliknij tutaj, aby odwiedzić klipy z transmisji internetowych BitPinas .

Oglądaj transmisje internetowe BitPinas w każdy czwartek o 17:00 czasu PH.

Ten artykuł został opublikowany na BitPinas: Jihoz of Axie Infinity: Po Typhoon Odette jasne jest, że Axie to więcej niż gra

Źródło: bitpinas.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy