15 dni temu

Włochy Top Bank, Banca Generali dodaje obsługę Bitcoin

Włochy Top Bank Banca Generali Dodaje Bitcoin zakupów i sprzedaży funkcji.

Banca Generali, jeden z czołowych banków we Włoszech, uruchamia usługi Bitcoin. Bank ma ponad 300 000 klientów, którzy będą mogli kupować, sprzedawać i utrzymywać BTC na początku 2022 roku.

Według raportu klienci Banca Generali będą mogli kupować lub sprzedawać najsłynniejszą kryptowalutę za pośrednictwem platformy Conio Inc. Conio umożliwi klientom banków handel BTC. Ta funkcja umożliwi klientom banków handel bitcoinami bez opuszczania infrastruktury online banku.

Włoski bank świadczył usługi przechowywania bitcoinów dopiero od grudnia 2020 r., ale po tym partnerstwie bank będzie mógł wprowadzić funkcję kupowania i sprzedawania bitcoinów.

Riccardo Renna, dyrektor operacyjny banku, powiedział, że ten krok jest długoterminową strategią banku, mającą na celu zapewnienie swoim klientom innowacyjnych usług w zakresie doświadczeń związanych z handlem aktywami cyfrowymi.

„Po zakończeniu integracji klienci będą mogli bezpiecznie wchodzić w interakcję z nową klasą aktywów (BTC), co może być niezwykle ryzykowne w przypadku niewłaściwej obsługi. Wiemy, że na przyszłą strukturę rynków finansowych z pewnością wpłynie technologia blockchain, która wciąż się rozwija. Współpracujemy z Conio przy różnych stołach, aby zbadać możliwe adaptacje łańcucha bloków do naszych procesów i systemów”.

Banca Generali należy do Grupy Generali, która jest jednym z dziesięciu największych ubezpieczycieli na świecie. Bank jest najlepszym bankiem prywatnym we Włoszech (HNWI), poszukującym usług bankowości prywatnej i zarządzania majątkiem.

Źródło: thecryptobasic.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy