23 dni temu

Włoski prywatny bank pozwoli Bitcoinowi kupować i sprzedawać usługi

Największy włoski bank prywatny Banca umożliwi Bitcoinowi kupowanie, sprzedawanie i utrzymywanie obiektów bezpośrednio swoim użytkownikom.

Obecnie na świecie dostępnych jest kilka aktywów kryptograficznych do kupna i sprzedaży, ale tylko Bitcoin okazał się najlepszą monetą/aktywem w każdej sytuacji. Około 10 lat temu prawie nie istniała usługa kupna i sprzedaży bitcoinów, a każda osoba była zależna tylko od metod p2p. Ale teraz czas się zmienił. W tej chwili istnieje wiele wielkich miliarderów i krajów, które bezpośrednio i pośrednio wspierają Bitcoin. Przy tego rodzaju wsparciu wysokiego poziomu Bitcoin zmierza w kierunku bardziej wartościowych aktywów.

Niedawno We Wealth opublikowaliśmy raport, że wszyscy klienci Banca Generali będą mogli kupować i sprzedawać Bitcoin bezpośrednio za pośrednictwem oficjalnej aplikacji, bez przechodzenia przez platformę strony trzeciej.

Oficjalna aplikacja Banco zintegruje wewnętrznie usługi Conio Inc. Dzięki temu żaden użytkownik nie będzie musiał opuścić aplikacji Banku.

W grudniu 2020 r. Banco kupił udziały w Conio o wartości 14 mln USD. Od tego czasu użytkownicy Banco uzyskują możliwość przechowywania bitcoinów.

COO Banca Generali, Banca Generali, rozwinął tę inicjatywę banku i powiedział, że prace integracyjne Conio zostaną zakończone w pierwszym kwartale 2022 roku. Dalej kontynuuje:

„Po zakończeniu integracji klienci będą mogli bezpiecznie wchodzić w interakcję z klasą aktywów, która może być niezwykle ryzykowna, jeśli zostanie potraktowana niewłaściwie”.

Renna powiedziała również, że wewnętrzne usługi kupna-sprzedaży Bitcoin są inicjatywą banku mającą na celu łatwe dostarczanie tej innowacyjnej technologii bankom i klientom, bez odwiedzania platformy innej firmy.

Ponadto Renna wyjaśniła, że ​​Banco współpracował z Conio, aby zapewnić lepszą usługę Custody dla kupujących Bitcoin. Używają użytkowników z wieloma podpisami, co jest lepszym sposobem ochrony funduszy przed wszelkiego rodzaju atakami hakerskimi.

Przeczytaj także: Współzałożyciel Nexo mówi, że kraje Ameryki Łacińskiej mogą podążać za Salwadorem

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy