13 dni temu

Czy to dlatego NFT i projekty Metaverse prowadzą niezależny rajd pomimo krachu na rynku?

Kryptowers tęskni za wytchnieniem od zdrajców rynkowych trendów. Napady złości na płochliwym rynku zagroziły niezliczonym kryptowalutom.

W rezultacie popularne monety cyfrowe pozostają poważnie nękane. Tymczasem NFT i projekty metaverse wracają do zdrowia szybciej niż starsze krypto.

Sukcesywnie projekty NFT i metaverse zachęcały handlowców do odwracania wzroku od głównych kryptowalut. I odniosły znaczny sukces, ponieważ wielu traderów zamieniło swoje krypto na przedmioty kolekcjonerskie.

Z drugiej strony, klasa aktywów przyciągała interesy doświadczonych. A liczne kolekcje uzasadniają cenę.

Czy traderzy powinni być uparty na NFT w 2022 roku?

   NFT są już nieznaną technologią w świecie doświadczonym technologicznie. Rosnąca liczba adopcji, zainteresowania celebrytów i instytucji napędzają przyszłe perspektywy technologii.

Podczas gdy wycena sztuki cyfrowej i przedmiotów kolekcjonerskich brzmi dla mas absurdalnie. Savvies opowiadali się za tokenami nie wymienialnymi na platformach publicznych.

Bohater przytacza, że ​​cena NFT odzwierciedla się w dwóch kategoriach, którymi są rzadkość i liczba adopcji. NFT, takie jak BAYC, MAYC i Crypto Punks, szturmem podbiły przestrzeń kosmiczną.

Adopcje wspomnianych tokenów rosły w tempie wojennym. Co więcej, doświadczeni uważają, że BAYC i Crypto Punks są BTC i ETH dla NFT.

Jak wspomniano wcześniej, rzadkość przedmiotów kolekcjonerskich odgrywa nadrzędną rolę w określaniu ceny aktywów.

Zwolennik przytacza rozmiary rynku branż, które wnoszą wkład do NFT. Obejmuje to dzieła sztuki za 50 mld USD, gry za 175 mld USD, przedmioty kolekcjonerskie za 370 mld USD, realia muzyczne za 77 mld USD i nieruchomości za 105 T. Kapitalizacja rynkowa NFT wynosi 50 984 778 339 USD.

Co więcej, NFT będą zastępować tradycyjną sztukę różnymi czynnikami. Która obejmuje kłopoty z procesem sprzedaży, platformami hostingowymi, kosztorysowaniem, które są związane ze sztuką tradycyjną.

NFT są teraz czymś więcej niż tylko przedmiotami kolekcjonerskimi, ponieważ obsługują teraz metaverse i przestrzeń do gier. Kolejno, zwroty YTD dla znaczących projektów są następujące, MANA 2332,1% , SAND o 11,286% , a AXS o 12158,7% .

Łącznie wskaźniki wzrostu uzasadniają, jak daleko zaszedł sektor w ciągu roku. Wyżej wymienione czynniki przemawiają za rosnącym znaczeniem NFT. Ponadto tendencje rynkowe w mniejszym stopniu wpływają na transakcje niefinansowe, ponieważ służą one na ogół innym celom.

Wyraźne cechy przekonują handlowców głównego nurtu do zdobycia kawałka tortu. Podsumowując, NFT mogą prawdopodobnie uratować sezon alternatywny przed utonięciem w pierwszym kwartale roku.

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy