10 dni temu

Czy to jest powód, dla którego Bitcoin spada dzisiaj na listy przebojów?

Rynek monet padł ofiarą kolejnego FUD. Tym razem korekty wynikają z informacji krążących wokół decyzji FED. Panujący strach uderzył w aktywa o wyższej skuteczności, takie jak kryptowaluty i akcje spółek technologicznych. W środku FUD otaczającego krypto-miasto amatorzy skapitulowali swoje zdobycze na rzecz wielorybów.

Gorące nastroje rynkowe przekonały gwiazdę krypto Bitcoin do przekroczenia poziomów 42 000 USD. Sukcesywnie kapitalizacja rynkowa branży znalazła dom na poziomie 2,04 biliona dolarów. Co oznacza spadek o ponad 8,34 % od poprzedniego dnia. Zwolennik branży wyjaśnia swoim zwolennikom niedawny krach na rynku. Zwolennik w innej dyskusji powołuje się na rok 2022 jako rok DeFi i Oracles.

Czy FED przekształcił Bitcoin w niedźwiedzie?

Zwolennik kryptowalut Michael van de Poppe w dyskusji wyjaśnia, że ​​BTC spadł poniżej 46000 USD. Po wiadomościach krążących wokół planów FED o obniżeniu bilansu i podwyżce stóp procentowych.

Oczekuje się, że stopy procentowe zostaną podniesione i prawdopodobnie w szybszym tempie. Natomiast redukcja bilansu mogłaby nastąpić przy ilościowym zacieśnieniu.

W międzyczasie indeks dolara również odbijał się w kierunku stref oporu. Z drugiej strony wynik „15” we wskaźniku strachu i chciwości jest najniższy od czasu katastrofy latem 2021 roku.

Dlatego nowicjusze zmieniali ręce z weteranami i inwestorami z głębokimi kieszeniami. Wnioskodawca poszukuje dłuższych wpisów.

Zwolennik w innej dyskusji przywołuje, że rok 2021 nie był rokiem dla wyroczni i DeFi i do tej pory sytuacja nie jest inna. Uważa, że ​​rok 2022 będzie rokiem DeFi i Oracles.

Ponieważ wiele protokołów DeFi wykonuje zdumiewające ruchy i wykazuje siłę. Jest to uzasadnione, ponieważ normy regulacyjne i represje nadal zagrażałyby starszym monetom. Inwestycje wpłynęłyby na aktywa o niskim ryzyku, takie jak DeFi, Oracle i NFT.

Łącznie przestrzeń potrzebowałaby dużo czasu, aby odbić się od zagłady wiadomości krążących wokół FED. Co więcej, szybko zbliżający się krzyż śmierci Bitcoina ma swoje konsekwencje dla aktywów.

2022 może być rokiem DeFi, Oracle, NFT i metaverse, ponieważ inwestorzy przeznaczyliby swoje fundusze na ochronę przed konsekwencjami regulacyjnymi. To powiedziawszy, wskazane jest, aby zebrać kilka potencjalnych monet, biorąc pod uwagę związane z tym ryzyko.

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy