15 dni temu

Czy nadszedł czas, aby ponownie kupić, Cardano Price wypuszcza zwyżkowe sygnały

Cardano jest zawsze w wiadomościach, ponieważ prognozy cenowe ADA pozostają gorącym tematem w przestrzeni kryptograficznej. Podczas gdy niektórzy uważają, że przyszłość aktywów jest dość pusta, wielu wierzy w metodologię rozwoju Cardano, która może wnieść ogromną wartość do projektu. Platforma przygotowuje się do obsługi wielu aplikacji, a na 2022 r. zaplanowano serię aktualizacji.

Analiza cen Cardano (ADA)

Jednak w krótkim okresie cena ADA ponownie próbuje wspiąć się na górę, którą spadła w poprzednim dniu handlowym. Wydaje się jednak, że aktywa są na wysokim poziomie, aby osiągnąć natychmiastowy opór, ale sprzedający również wydają się być dość silni. Stąd utrzymywanie aktywów w ruchu wahadłowym w obrębie poziomów obrotu.

  • Cena ADA obecnie próbuje przebić się przez zstępujący trójkąt, ale jest trochę wyraźna
  • Jeśli obecny trend wzrostowy się utrzyma, aktywa mogą przekroczyć górne poziomy trójkąta, aby osiągnąć lokalny opór na poziomie 1,378 USD. Jednak do tego czasu nabywcy mogli być już wyczerpani i po raz kolejny może nastąpić niewielka korekta.
  • Wręcz przeciwnie, jeśli cena nie przebije trójkąta, może nastąpić przejściowy spadek, przebijając się przez poziomy wsparcia tuż poniżej 1,3 USD. Może jednak odwrócić trend na długo, zanim cena osiągnie silne poziomy wsparcia na 1,2 USD.
  • W obu przypadkach wydaje się, że cena Cardano została zaprogramowana, aby podnieść poziom w górę niż obecna strefa konsolidacji
  • Jednak trend wzrostowy może nie zostać potwierdzony, dopóki cena nie utrzyma się mocno powyżej poziomów obrotowych 1,47 USD.

Rynek kryptograficzny nie pozostawia żadnych kamieni odwróconych, aby odwrócić niedźwiedzi trend. I dlatego wiele altcoinów, w tym cena Cardano, jest na skraju wyeliminowania trendu spadkowego najwcześniej. Wręcz przeciwnie, sprzedawcy mogą nie zniknąć całkowicie, ponieważ mogą również starać się jak najlepiej utrzymać cenę poniżej poziomów oporu.

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy