24 dni temu

Przewidywanie cen IOTA WIELKA chwila do przodu: 3 USD czy 0,5 USD?

Ceny IOTA wystrzeliły ostatnio o 45 proc. Podczas gdy wiele innych kryptowalut straciło na wartości, cena mogła stale rosnąć. Przyczyną była prawdopodobnie nowa funkcja obstawiania. Jednak cena dotarła do obszarów oporu +/- 1,45 USD i 1,56 USD. Z tego powodu ceny mogą odbić się i skorygować do strefy wsparcia 1,17 USD i 1,23 USD. Cena jest teraz na dobrej drodze do zakończenia korekty, ale czy niedługo może dojść do silnego wybicia w kierunku 3 USD? Sprawdźmy to w tej prognozie cenowej IOTA.

Jeśli zawsze chcesz być na bieżąco z rynkiem kryptowalut, polecamy nasz Premium Discord . Tam otrzymasz pomysły handlowe i profesjonalne wsparcie handlowe. Otrzymasz również dostęp do naszych filmów analitycznych i artykułów premium. Jednak nasz Premium Discord to nie tylko handel. Tutaj również wystarczająco wcześnie dowiesz się o najnowszych trendach kryptograficznych, z których możesz czerpać ogromne korzyści.

IOTA Price ustanawia symetryczny trójkąt!

Cena IOTA utworzyła linię trendu od hossy, która rozpoczęła się pod koniec marca 2020 r. Ta linia trendu służyła jako wsparcie dwa tygodnie temu. Nawet podczas hossy kurs był w stanie kilkakrotnie wykorzystać linię trendu jako wsparcie. Jednak odkąd cena osiągnęła najwyższy poziom 2,6773 USD w kwietniu 2021 r., cena utworzyła linię trendu. Ta linia trendu zawsze służy jako opór i kieruje w stronę linii trendu, która służy jako wsparcie.

Z tego powodu powstał symetryczny trójkąt. Ten trójkąt może wybuchnąć w każdej chwili lub w styczniu. Gdybyśmy przełamali górną linię trendu, moglibyśmy szybko wzrosnąć do 3,5 USD. W tym miejscu znajduje się cel trójkąta, jeśli cena wybije się w górę. Jeśli cena przebije linię trendu wsparcia, oczekiwalibyśmy cen około 0,50 USD. Jest kolejne główne wsparcie, na którym kurs może się złapać.

Możesz kupić Bitcoin na Binance , Coinbase , Kraken i Bitfinex .

Jeśli nie chcesz przegapić żadnych nowości ze świata kryptowalut, koniecznie zapisz się do naszej strefy premium!

Źródło: cryptoticker.io
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy