miesiąc temu

IOHK udostępnia plan i sposób, w jaki Cardano zamierza zapewnić ponad miliardowi ludzi tożsamości cyfrowe

  • IOHK opublikował wskazówki dla użytkowników, jak przedstawić Cardano swoim rodzinom podczas kolacji.
  • Zespół sugeruje użytkownikom, aby trzymali się z dala od rozmów o kryptowalutach, ale mówi im, aby nadal przygotowywali się na każdą ewentualność.
  • Cardano zyskał sławę na początku tego roku i stał się trzecią co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej.

W duchu sezonu IOHK, zespół odpowiedzialny za rozwój Cardano, udostępnił użytkownikom plan obsługi rozmów na temat sieci. Elementarz obejmuje istotę sieci, jej natywny token i portfele.

Święta Cardano

Według wpisu na blogu, IOHK świadomie radził użytkownikom, aby trzymali się z dala od rozmów dotyczących kryptowalut, ale zauważa, że ​​prawie nieuniknione jest, aby temat się nie pojawił.

„Oczywiście radzimy odłożyć telefon i wyłączyć kryptowalutowe szaleństwo, które nadal będzie na Ciebie czekać po powrocie” – napisali. „Ale jeśli zostaniesz osaczony przy palenisku przez niektórych krypto-ciekawych krewnych, którzy po prostu muszą wiedzieć o ADA, Cardano i blockchainie i tak dalej, cóż, tak to się dzieje”.

Post przedstawia Cardano jako cyfrową księgę rachunkową wykorzystującą ADA jako rodzimą walutę, która uosabia zasady decentralizacji, w przeciwieństwie do tradycyjnych instytucji bankowych. Dodają, że sieć podejmuje gigantyczne kroki w kierunku pełnej decentralizacji, a wszystkie decyzje podejmowane są przez członków społeczności. Aby zapewnić zaufanie do systemu, Cardano używa protokołu Ouroboros, którego nazwa pochodzi od starożytnego symbolu wieczności.

Oprócz czysto zdecentralizowanej perspektywy, IOHK zauważa, że ​​Cardano zyskał sławę w świetle problemów środowiskowych Bitcoina. Cardano było czule nazywane „najbardziej zieloną monetą”, a Charles Hoskinson zauważył kiedyś, że sieć zużywa mniej niż 1% zużycia energii przez Bitcoin.

Nowe bloki w sieci są tworzone przez pule stawek, które są sercem sieci Cardano. ADA, natywny token, został nazwany na cześć brytyjskiego matematyka Ady Lovelace i może być stawiany przez użytkowników, aby otrzymywać regularne nagrody. Token osiągnął najwyższy w historii poziom 3,10 USD i został sklasyfikowany jako trzeci co do wielkości krypto pod względem kapitalizacji rynkowej tuż za Bitcoinem i Ethereum .

RealFi

IOHK chce, aby użytkownicy zrozumieli, że Cardano jest mocno zainwestowane w DeFi, gdy świat nieubłaganie zmierza w kierunku zdecentralizowanej przyszłości. Sednem tej zmiany jest RealFi, metoda Cardano zapewniająca tożsamości cyfrowe osobom, które chcą uzyskać dostęp do tej nowej wersji usług finansowych. Cardano ma na celu zapewnienie miliardowi osób tożsamości cyfrowej w celu poprawy integracji finansowej.

IOHK oświeca osoby związane z portfelami sieci – Daedalus i Yoroi, a następnie wyjaśnia, że ​​jako zdecentralizowany projekt typu open source, istnieje szereg portfeli zbudowanych przez społeczność, z których osoby mogą wybierać.

„Kiedy brzęczą kieliszki, a sos z indyka płynie wokół wigilijnego stołu, opowiedz historię pełną podziwu, radosnego i pełnego zachwytu blockchainu, który sprawi, że świat kryptowalut potoczy się dalej” – czytamy na blogu.

Źródło: zycrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy