17 dni temu

Inwestowanie w robotykę Najlepsze zautomatyzowane platformy w 2022 roku

W 2021 r. globalny rynek robotów przemysłowych został wyceniony na 43,8 mld USD ( Statista ), co oznacza wzrost w porównaniu z wyceną w 2020 r. o 23,7 mld USD ( Robotics.Online ).

Oczekuje się, że do 2026 r. wzrośnie ona do 74,1 miliarda dolarów ( Mordor Intelligence ), przy CAGR – złożonej rocznej stopie wzrostu – wynoszącej około 20%.

W tym artykule przyjrzymy się kwestii inwestowania w robotykę w 2022 roku i później, jako ekscytującą branżę, którą czytelnicy Inside Bitcoins mogą zainteresować.

Dlaczego warto inwestować w robotykę

Podobnie jak w przypadku kryptowalut i technologii blockchain, w coraz bardziej zglobalizowanym i zdigitalizowanym świecie wzrasta zapotrzebowanie na robotykę.

Na przykład podczas pandemii COVID-19 opracowano nowe roboty do dezynfekcji i sprzątania, a także roboty dostarczające żywność i leki oraz drony. Do opracowania szczepionek wykorzystano nanotechnologię, która jest jednym z zastosowań robotyki przemysłowej – budowaniem rzeczy na skalę atomów i molekuł.

Zadania przemysłowe w fabrykach są w coraz większym stopniu zmechanizowane, a większość automatyzacji łańcucha dostaw, pakowania żywności i produkcji może być teraz częściowo lub całkowicie wykonywana przez technologię robotów.

Technologia automatyzacji, jeden z pierwszych sektorów wykorzystujących robotykę, nadal to robi i opracowuje nowe zastosowania robotów – BMW i Mercedes-Benz używają tysięcy robotów na swoich liniach produkcyjnych, w wielu przypadkach zastępujących ludzi.

Podobnie jak akcje firm Pfizer, Modern i Astrazeneca gwałtownie wzrosły w ciągu ostatniego roku, inwestycje w robotykę mogą okazać się opłacalne.

Inwestowanie w robotykę w 2022 – najlepsze platformy

Robotics.Online to w pełni zautomatyzowana platforma inwestycyjna, która eliminuje potrzebę ciągłego monitorowania branży przez inwestorów i samodzielnego reagowania na aktualizacje wiadomości i wahania na rynku.

Założony w 2018 r. i upubliczniony w 2019 r., ich zespół z siedzibą w Delaware w USA przeznaczył Twoje pieniądze na pracę, inwestując na kilku wschodzących rynkach w sektorach robotyki i kryptowalut.

Użytkownicy dokonują inwestycji krótkoterminowych, trwających 12 dni roboczych, z potencjałem zysku wynoszącym 465% RRSO (roczna stopa zwrotu). Zarejestrowani inwestorzy mogą używać Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) lub Litecoin (LTC), aby dokonać wpłaty.

Witryna prowadzi obecnie darmową promocję inwestycyjną w wysokości 300 USD na nowe rejestracje .

Przeczytaj więcej o platformie Robotics.Online i obejrzyj film instruktażowy wyjaśniający, jak działa inwestowanie w robotykę za pomocą ich platformy, na ich oficjalnej stronie internetowej.

Spinki do mankietów

Strona główna – Robotyka.Online

Źródło: insidebitcoins.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy