12 dni temu

Inwestowanie w grę, aby zarabiać z Liberty Gaming Guild

Według raportu Newzoo oczekuje się, że branża gier wygeneruje przychody w wysokości 175,8 mld USD w 2021 r. , co stanowi niewielki spadek o 1,1% w ciągu roku. Niewielki spadek przychodów branży gier nie jest jednak powodem do niepokoju. Raport przewidywał bezprecedensową liczbę 2,96 miliarda graczy w branży gier na całym świecie do końca roku.

Pomimo niewielkiego spadku w branży gier, jeden konkretny sektor przemysłu odnotował gwałtowny wzrost w ciągu ostatniego roku, gry play-2-earn lub sektor GameFi.

Technologia Blockchain zrewolucjonizowała branżę gier, umożliwiając graczom zarabianie lub hodowanie kryptowalut bezpośrednio, grając w gry online. W grach oznaczonych jako Play to Earn lub P2E gracze zarabiają kryptowaluty podczas gry i sprzedają monety na rynku, aby zdobyć prawdziwe dolary.

W związku z tym gracze stworzyli gospodarki i społeczności wokół tych gier P2E, wpływając na sposób, w jaki gracze tworzą wartość na cyfrowych towarach i usługach oraz na rozpowszechnianie gier w każdym zakątku globu.

Podczas gdy te społeczności graczy są budowane i grane, aby zarabiać pieniądze i zarabiać dodatkowy dochód, niektóre projekty rozszerzają swoje funkcje, aby zrobić „dużą różnicę” w społecznościach graczy. W ciągu ostatnich kilku lat bariery wejścia, takie jak wysokie koszty, umiejętności i zamknięcia geograficzne, oznaczały, że nowi gracze są wykluczeni z branży, uniemożliwiając im zarabianie.

Niezależnie od tego, szczęśliwi gracze, którzy mogą dołączyć do gospodarek gier, muszą wybrać 1 lub 2 gry, co może być ryzykownym posunięciem, biorąc pod uwagę zmienność na rynku kryptowalut.

Liberty Gaming , gra P2E oparta na blockchain, uruchomiła w listopadzie nowy projekt i społeczność „Liberty Gaming Guild”, aby zdywersyfikować ryzyko związane z grami. Zapewniaj edukację, szkolenia i wsparcie mentorskie w grach oraz pomagaj w tworzeniu stabilności dla graczy w ich karierze, w której można zarobić, oraz w ich życiu.

Wszyscy uczestnicy branży GameFi mogą dołączyć do platformy i cieszyć się portfelem siedmiu gier, w które gracze mogą zainwestować jednocześnie, aby zdywersyfikować swoje portfolio gier.

Ponieważ gracze walczą o budowanie udanych i dochodowych portfeli, Liberty Gaming wybrało najlepsze platformy do gier dla inwestorów, w tym Axie Infinity, The Sandbox, League of Kingdoms, Star Atlas, Guild of Guardians i Illuvium. Inwestowanie w Liberty Gaming Guild rozkłada inwestycje na siedem gier w dowolnym momencie, zmniejszając w ten sposób wysokie koszty i ryzyko związane z projektami gier.

Ponadto gracze na Liberty mają wiele możliwości zarabiania poza grami, w tym obstawiania, pożyczania NFT w grze i innych mechanizmów zarabiania związanych z DeFi.

Podczas gdy większość ekosystemów gier różni się w zależności od funkcji, potrzeba zróżnicowanych gier ma kluczowe znaczenie dla dalszego rozwoju zdecentralizowanej branży gier. W przeciwieństwie do wcześniejszych gier typu blockchain, które wykorzystywały technikę losowej szansy podczas nagradzania graczy, gry P2E, takie jak Liberty Games Guild, stworzyły model biznesowy i ekonomię w grze, w których gracze i gracze mogą łatwo inwestować i zarabiać na interakcji z dostępnymi grami.

Wreszcie, posiadanie jednego sklepu, w którym można zarabiać na grach P2E, pomaga graczom zdywersyfikować swoje umiejętności, dochody i obniżyć ryzyko – dając im lepszą i łatwiejszą w użyciu platformę, aby zacząć zarabiać na grach.

Źródło: www.cryptonewsz.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy