15 dni temu

InvestAnswers przedstawia „pewną” prognozę cen Solany, mówi, że 200% wzrost Ethereum na stole

Popularny analityk kryptograficzny ustala cele cenowe na 2022 r. dla protokołu blockchain warstwy 1, który po zeszłorocznym wybiciu osiągnął wysoki poziom.

W nowej sesji pytań i odpowiedzi gospodarz kanału YouTube InvestAnswers zajmującego się edukacją finansową mówi swoim 389 000 subskrybentom, dokąd jego zdaniem zmierza Solana (SOL) w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.

„Jestem przekonany, że zobaczymy 400 lub 450 USD.

A jeśli rynek zwariuje, może dojść do 700 USD…

Spodziewam się, że w ciągu jednego lub dwóch kwartałów, do czerwca, będzie dużo aktywności”.

Rok temu Solana (SOL) została wyceniona poniżej 2 USD i ostatecznie osiągnęła najwyższy poziom w historii, prawie 260 USD w listopadzie. Altcoin jest wyceniany na 169,93 USD w momencie pisania.

Strateg mówi również o punktach wejścia dla wiodącej platformy smart kontraktów Ethereum (ETH).

“Wybierz dipy.

Uważam, że Ethereum za 3500 USD to świetna cena. Już 29 grudnia obniżyliśmy poziom 3500 dolarów…

To miejsce, w którym uważam, że Ethereum jest wyjątkowo dobrą wartością, ponieważ w ciągu najbliższego roku może się zwiększyć trzykrotnie, zwłaszcza że wraz z wprowadzeniem ETH 2.0 będzie to bardzo deflacyjne”.

Ethereum 2.0, znane również jako Serenity, to nadchodząca aktualizacja, której celem jest zwiększenie szybkości i skalowalności sieci.

ETH również przebiło się w 2021 r., wzrastając o ponad 400% z 730 USD do wartości na koniec roku powyżej 3700 USD. Zasób kryptograficzny nieznacznie spadł w ciągu dnia i kosztuje 3773 USD.

Gospodarz InvestAnswers także odważa się na Bitcoin (BTC), mówiąc, że górna kryptograficzna jest od dawna na masową wiecu, że powinno to nastąpić w okresie między marcem a czerwcem.

„Zawsze mówiłem, że podczas tego wyścigu osiągnęliśmy 98 000 $ Bitcoina, nie zdawałem sobie sprawy, że będzie to tak opóźnione.

Między chińskim zakazem a depresją przez 11 tygodni, potem okropny wrzesień. Grudzień jest do niczego.

Teraz wierzę, że osiągniemy 98 000 $… Kiedy patrzę na takie rzeczy, jak adopcja, wskaźniki on-chain, wielkie pieniądze nadejdą w pierwszym kwartale, jedyna droga jest w górę. A podwojenie to nic dla Bitcoina…

Po prostu postawię linię na piasku i to właśnie widzę: kiedyś pod koniec marca lub czerwca”.

Bitcoin kosztuje obecnie 46 177 USD.

i

Sprawdź cenę akcji Don't Miss a Beat – Zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej Śledź nas na Twitterze , Facebooku i Telegramie Surfuj po codziennej mieszance Hodl
Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości
Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock/Tithi Luadthong

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy