19 dni temu

Przedstawiamy DOGAMÍ pierwszy na świecie Petaverse

DOGAMÍ ma zamiar stworzyć Petaverse wypełniony uroczymi psami NFT (DOGAMÍ). Wspierany przez Ubisoft, który przeznaczył 6 milionów dolarów na finansowanie, jest to jeden projekt, na który warto mieć oko.

Zaadoptuj swój własny DOGAMÍ

DOGAMÍ NFT są dostępne w czterech rzadkościach: brązu, srebra, złota i diamentu. Kiedy zaadoptujesz swój DOGAMÍ, będziesz mógł wchodzić z nimi w interakcje w wirtualnym świecie. Gra będzie dostępna na iPhone'a i Androida. Pierwsze wydanie będzie zawierać 500 Gen Alpha NFT z 8 do 10 rasami sprzedawanymi w pierwszym spadku. Każdy DOGAMÍ i Rasa ma indywidualne cechy.

Gracze będą mogli zaangażować się w cztery główne czynności. Są to Adoptuj, Graj, Zarabiaj i Towarzysz. Głównym celem gry jest wyhodowanie najlepszego (najrzadszego) psa. Graj, aby zarobić, zostanie uwzględniona w grze, chociaż szczegóły mechanizmu nie zostały jeszcze ujawnione.

Umieszczenie na białej liście to najlepsza szansa, jeśli chcesz być pierwszym posiadaczem DOGAMUÍ. Odbędzie się publiczna wyprzedaż, która odbędzie się dwadzieścia cztery godziny później po sprzedaży białej listy. Ponieważ te wyprzedają się w ciągu kilku minut, biała lista to Twoja najlepsza szansa. Obecnie mapa drogowa obejmuje spadek Alfa, który nastąpi w I kwartale 2022 roku.

Dogami NFT

Doradcy

Zespół doradczy wyróżnia się w tym projekcie. Obejmuje współzałożyciela Sandbox i prezesa Blockchain Gaming Alliance Sébastiena Borgeta. Jest stały artysta z MoMa w Nowym Jorku, Neville Brody. Marki Animoca zainwestowały w projekt i zasiadają w radzie doradców.

Ubisoft nie jest obcy inwestowaniu w gry oparte na technologii blockchain i wprowadził NFT do istniejących platform do gier, takich jak Tom Clancy's Ghost Recon .

$DOGA – lokalna waluta Petaverse

Zespół projektowy wprowadza do Petaverse token towarzyszący, $DOGA. Chociaż brakuje pełnych szczegółów, intencją $DOGA jest umożliwienie graczom kupowania materiałów eksploatacyjnych, budowania garderoby, kupowania biletów na wydarzenia i hodowania DOGAMÍ.

Obecnie zatrudniam

W chwili pisania tego tekstu zespół DOGAMÍ zatrudniał obecnie zarówno na Linkedin, jak i na swoim Discordzie .

Platforma jest wciąż w fazie rozwoju i nie została jeszcze wydana. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź ich stronę internetową lub dołącz do ich niezgody .

Co to jest DOGAM?

DOGAMÍ to platforma zawierająca serię NFT, Petaverse (Metaverse) i token towarzyszący $DOGA. Zespół projektowy ma siedzibę w Paryżu. Ubisoft, Animoca Brands i The Sandbox to tylko niektóre z wielkich nazwisk wspierających ten projekt.

Zaimplementowany w sieci Tezos pozwala graczom na adopcję własnego wirtualnego psa (DOGAMÍ), z którym wchodzą w interakcję za pośrednictwem gry, która jeszcze nie została zbudowana, aby zdobyć grę mobilną.

Źródło: www.playtoearn.online
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy