19 dni temu

Internet Computer (ICP) osiągnął lepsze wyniki niż wszystkie aktywa kryptograficzne w ciągu ostatnich 7 dni

Rok 2022 rozpoczął się we właściwy sposób dla komputera internetowego (ICP). Chociaż sentyment w szerszym zakresie kryptowalut jest wciąż powolny, ICP rośnie. Moneta w rzeczywistości przewyższyła wszystkie aktywa kryptograficzne w ciągu ostatnich 7 dni, zyskując prawie 50% wartości. Ale dokąd zaprowadzi to ten trend wzrostowy? Analiza do wykonania poniżej, ale najpierw sprawdź najważniejsze:

7-dniowy wzrost spowodował, że Internet Computer (ICP) wzrósł o 70% powyżej najniższej ceny odnotowanej w grudniu 2021 r.

W momencie pisania tego tekstu moneta sprzedawała się za 36,12 USD, co oznacza wzrost o 5% w obrocie w ciągu dnia i kapitalizację rynkową w wysokości 6,7 mld USD.

Internet Computer (ICP) to jeden z nowszych projektów blockchain uruchomionych w maju 2021 roku.

Źródło danych: Tradingview.com

Internet Computer (ICP) – akcja cenowa i analiza

Ostatnie 7 dni było pod każdym względem bycze dla ICP. Każdy wskaźnik techniczny jest w tej chwili dodatni. Po pierwsze, moneta znacznie przekroczyła 25- i 50-dniową średnią kroczącą.

ICP również pokonał 30-dolarowy opór, a obecna dynamika z łatwością przekroczy 40 dolarów w nadchodzących dniach.

Wskaźnik siły względnej (RSI) również pokazuje bardzo pozytywny odczyt. Obecnie nie widzimy zbyt wielu przeciwnych wiatrów. Poza tym, wraz z poprawą nastrojów na szerszym rynku, ICP prawdopodobnie również odnotuje większe wzrosty.

Dlaczego warto kupić komputer internetowy (ICP)

Od czasu uruchomienia w maju 2021 r. Internet Computer (ICP) stał się jednym z najcenniejszych projektów kryptograficznych na świecie. Blockchain zaczyna również budować swój ekosystem za pomocą kilku głośnych aplikacji DApp.

Zawsze był to dobry długoterminowy zakład, zwłaszcza dla inwestorów, którzy lubią alternatywy dla tradycyjnych blockchainów. Niedawny siedmiodniowy trend wzrostowy o 50% jest najwyraźniejszą wskazówką, że ICP zmierza do doskonałych zwrotów w 2022 r. i później.

Link źródłowy

Źródło: cryptomarketoptimists.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy