19 dni temu

Instant Crypto Exchange Aggregator

Kiedy planujesz zainwestować w kryptowalutę, powinieneś dowiedzieć się więcej o giełdach, aby mieć pewność, że zdobędziesz monety, które mają większą wartość dla lepszych wyników. Rola i funkcjonalność natychmiastowych giełd Crypto mogą być mniej znane nawet osobom, które działają w branży od dawna, ponieważ jest to dość nowa koncepcja. Jak można zidentyfikować po nazwie, jest to rozwiązanie giełdowe zazwyczaj agregujące ceny i płynność z różnych giełd handlowych. Zapewnia prostą platformę wymiany. Jest zupełnie inny niż zwykłe giełdy handlowe, takie jak Binance. Alligat0r jest jednym z popularnych agregatorów giełd Crypto, które możesz chcieć poznać. W tym artykule omówiono podstawy platform wymiany i kilka pomysłów na wymianę XMR na BTC.

Platforma Wymiany

Platformy wymiany błyskawicznej stają się znane właśnie ze względu na wydajność, jaką zapewniają. Pomaga również początkującym zorientować się w wymianie bez inwestowania czasu w branży i przejść przez gorączkowy proces dzięki prostej wymianie. Każda platforma ma swój przypadek użycia i wiedzę o giełdach Crypto. Możesz przekonać się, że rozwiązanie działa najlepiej. Oprócz zwykłego przeprowadzania wymian, możesz również sprawdzić magazyn środków, rejestracje i interfejsy, agregację cen i tak dalej.

XMR vs. BTC

Różnica między nimi wynosi 100 procent. Dlatego tutaj jest dogłębne porównanie między XMR Vs. BTC, które są następujące.

XMR vs. Prywatność BTC

Istnieje bardzo duża różnica zarówno w XMR, jak i BTC, jeśli chodzi o prywatność dla obu z nich. Transakcja BTC jest zawsze anonimowa, a transakcja dokonywana w BTC zawsze była prywatna i zawsze jest prywatna do czasu, gdy coś pójdzie nie tak. Ale jeśli chodzi o drugą stronę, XMR zawsze dawał użytkownikowi możliwość wysłania normalnej transakcji lub zabezpieczonej transakcji, zwanej również transakcją prywatną. Jak ostatnie statystyki, które pokazują, że tylko dla sześciu procent transakcji na XMR są sieci, które są w pełni ekranowane. Kiedy chcesz zamienić xmr na BTC , XMR, każdy użytkownik musi wybrać między dwoma rodzajami trakcji, które są zwykłymi transakcjami przezroczystymi, a drugi jest chronionymi transakcjami prywatnymi. Z drugiej strony krypto BTC ma trzy elementy do kryptografii. BTC musi go używać do ochrony prywatności nadawcy, ponieważ jest ona utrzymywana przez sygnatury pierścieniowe, gdzie adresy ukryte również zapewniają prywatność odbiorcy. Ostatni z nich to prywatność transakcji, która jest utrzymywana przez poufne transakcje pierścieniowe.

Zaleta i wada

Zanim spróbujesz dokonać wymiany, po raz kolejny poznaj odpowiednie monety Crypto i ich wartość, aby przynieść korzystne wyniki. W procesie zamiany xmr na BTC zarówno XMR, jak i BTC mają zalety, a także wady, które są następujące:

  • XMR ma pozytywną stronę, która może zapewniać silną prywatność. Dzieje się tak, ponieważ oprogramowanie szyfrujące może również udowodnić, że transakcja jest dokładna, bez podawania danych w sposób publiczny. Z drugiej strony jego negatywną stroną jest to, że XMR używa dwóch różnych typów adresu, takich jak prywatny, a drugi jest przezroczysty.
  • W przypadku BTC ma to pozytywną stronę wymienności. Każda moneta XMR ma to samo znaczenie dla tokenów, których nie można prześledzić z powrotem za pomocą eksploratora łańcucha bloków. Inną stroną negatywnej strony BTC jest domyślna prywatność. Powodem tego jest to, że transakcje są domyślnie prywatne, a więcej transakcji może mieć miejsce, ponieważ warstwy zaciemniania mogą szybko rosnąć.

Wniosek

Powyższy artykuł dotyczy bardziej konkretnego procesu wymiany, ale możesz zwiększyć korzyści dzięki odpowiedniej platformie wymiany. Chodzi o znalezienie odpowiedniego rozwiązania. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownika i inteligentnemu bezpieczeństwu operacyjnemu będziesz w stanie wyposażyć się i zrozumieć wymiany odpowiednie dla swoich potrzeb. Konieczne jest znalezienie wyrafinowanej strategii i poznanie niuansów giełd Crypto.

Źródło: coindoo.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy