18 dni temu

Infinite Launch Kickstarts 2022 z 5 obiecującymi wydarzeniami IDO

Pomimo tego, że właśnie włamał się na rynek Crypto na 1 miesiąc, Infinite Launch ma w przygotowaniu 5 nadchodzących projektów blockchain, metaverse dla ich społeczności inwestorów.

Bullieverse – fantastyczna wyspa metaverse zapewniająca niezwykłe wrażenia w grach

Bullieverse buduje otwarty świat Metaverse na Unreal Engine, w którym nasza społeczność może tworzyć, grać w gry i zdobywać nagrody lub NFT w uczciwy i przejrzysty sposób. Graj-zarabiaj-własne-doświadczenie to wszystko, co Bullieverse chce zaoferować swoim użytkownikom.

W ciągu zaledwie 8 miesięcy projekt z powodzeniem powiększył swój zespół do 27 członków i 40 000 społeczności na Discordzie i Twitterze. W sierpniu Bullieverse sprzedało swoją pierwszą kolekcję NFT i udało się zebrać 2 miliony dolarów. Pierwsza gra Bullieverse, Bear Hunt, pojawi się pod koniec tego roku i będzie jedną z pierwszych gier 3D typu „graj, aby zarobić”. Projekt posiada wybitnych sponsorów, takich jak Sfermion, Good Games Guild, EXT Network, Krypital, 6thMan Ventures, Infinite Launchpad, LD Capital, ZBS Capital, Maven Capital, Lithium, IBA i Shima capital.

Bullieverse został stworzony w sieci Web 3.0 przez platformę, która umożliwia posiadanie zasobów cyfrowych w Internecie za pomocą NFT, umożliwiając użytkownikom współpracę na dużą skalę z DAO. Web 3.0 to sposób, w jaki Metaverse 2.0 stał się otwarty, kontrolowany i naprawdę wzmocniony dla wszystkich.

Battle of Guardians – wieloosobowa gra blockchain nowej generacji NFT

Battle of Guardians (BOG), jako pionier bijatyk NFT, stworzy trzy tryby gry, w których gracze będą mogli wziąć udział. Tryby obejmują Story (PvE), Arena (PvP) i Bout (PvP). Gracze biorą udział w zaciętych bitwach w wielu królestwach w rozległym świecie gry, aby pokonać innych graczy i zdobyć nagrody. Dodatkowo sieć Solana wspiera ten nowy tytuł, który został ożywiony dzięki Unreal Engine. Battle of Guardians (BOG) właśnie ogłosiło współpracę z Good Games Guild, Miracle Gates Entertainment và Big Fire Studios.

Założyciele tej gry mają na celu stworzenie dedykowanego rynku NTF, w którym gracze mogą łatwo handlować różnymi aktywami NFT zarobionymi w grze i tworzyć kwitnącą gospodarkę.

Arenum

Arenum to kolejny krok w ewolucji infrastruktury komercyjnej i technologicznej gier web3, a także pierwsza platforma mobilnych turniejów e-sportowych. Arenum to ewolucja infrastruktury gier Solanaverse i Web3, która zapewnia satysfakcjonujące zachęty zarówno dla programistów, jak i graczy. Wykorzystując swoje potężne pakiety SDK, Arenum zamierza stać się epickim sklepem Solanaverse, który skupia twórców gier, graczy i wpływowe osoby.

Arenum promuje turnieje Player-versus-Player i dodatkowo zapewnia warstwę e-sportową do każdej obsługiwanej gry, aby wzmocnić pozycję programistów, graczy i wszystkich wpływowych osób. Platforma Arenum to zaszyfrowany ekosystem, w którym wszyscy uczestnicy mogą doświadczyć interoperacyjności łańcucha w środowisku odpornym na cenzurę.

Nowoczesne połączenie z narzędziami turniejowymi zapewni platforma Arenum, która jednym kliknięciem w pełni wdraża zarówno zsynchronizowane, jak i niezsynchronizowane walki PvP. W towarzystwie Metaverse z obsługą NTF, Arenum zachęca graczy do rywalizacji ze sobą w ulubionych przez nich grach, aby odblokować zupełnie nowe, unikalne NFT we własnej grze.

GalaxyBlitzGra

W ostatnim czasie przestrzeń blockchain w grach została znacznie zmotywowana pojawieniem się modelu Play-to-Earn (P2E). GalaxyBlitzGame to strategia walki NTF, w której gracze mogą łączyć wykorzystanie rzeczywistych, użytecznych tokenów z dynamiczną rozgrywką oraz bogatą historią i wiedzą, aby zapewnić graczom wyjątkowe wrażenia.

Galaxy Blitz to gra strategiczna NFT typu „Play-To-Earn”. Akcja gry toczy się w przyszłości, w której czterej wyjątkowo rozwinięci potomkowie ludzkości walczą o dominację w bitwach zarówno na lądzie, jak i w kosmosie. Dzięki Galaxy Glitz będziesz mógł zbudować potężną armię międzygwiezdną, podbić bazy i zasoby innych graczy, sprzedać wyprodukowane minerały, zbudować silny kompleks wojskowy z innymi graczami i rozpocząć majestatyczną bitwę połączonych flot.

Zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić graczom najnowocześniejsze wrażenia i dostrzegają ogromny potencjał w wykorzystaniu rozszerzonej rzeczywistości (AR), aby jeszcze bardziej poprawić immersję i ogólne wrażenia dla swoich graczy. Gracze będą używać tokenów MIT do zakupu tokenów i NFT w grze. Nagrody, takie jak tokeny MIT lub NFT, można wymieniać lub sprzedawać na kryptowaluty lub pieniądze fiducjarne.

Kolizeum

Colizeum SDK to bezproblemowy skrót dla twórców gier mobilnych do wdrażania tokenizowanych trybów gry i ekonomii Play-To-Earn bez wcześniejszej wiedzy na temat tworzenia blockchain. Twórcy gier będą mogli dodać monetyzację w trybie tokenizacji do swojej istniejącej (tradycyjnej) monetyzacji lub budować natywne gry oparte na technologii blockchain.

Colizeum zapewnia oparte na chmurze turnieje tokenizowane, rynki prognostyczne i globalny rynek uwagi dla gier opartych na blockchain – wszystko to zebrane w blockchain Cardano. Colizeum to najnowszy projekt stworzony przez Beetroot Lab, zespół odpowiedzialny za mobilną grę strategiczną „Dystopia: Contest of Heroes”. Planujemy dodać ten tytuł mobilny jako pierwszą grę w ekosystemie Colizeum, aby przetestować wszystkie funkcje SDK i ekonomię, zanim zaoferujemy to rozwiązanie deweloperom zewnętrznym.

Infinite Launch: nowatorska i prosta metoda uczestniczenia w IDO ulubionych projektów

Nie musisz walczyć o FCFS ani wykonywać żadnych zadań, aby dostać się na białą listę. Teraz, gdy posiadasz token $ILA (Infinite Launch) na określonym poziomie lub kupujesz Bony Bastards NFT w Infinite Launch, inwestorzy od razu będą mogli wziąć udział w IDO w najlepszej cenie z bardzo gorących projektów. Aby wziąć udział, inwestorzy mogą zapoznać się z następującymi instrukcjami:

Krok 1: Zarejestruj się i wypełnij KYC na https://infinitelaunch.io/ Krok 2: Kup $ILA lub Bony Bastards NFT. Zarobisz 5 $ za każdy projekt IDO w Infinite Launch za 01 Bony. Krok 3: Zablokuj $ILA, aby osiągnąć cel poziomu. Po zablokowaniu co najmniej 4000 $ILA otrzymasz 20 $ za każdy projekt IDO w Infinite Launch.

Dlatego uważa się, że inwestorzy mają pewność, że kupią IDO po najbardziej atrakcyjnej cenie do 1000 USD z imponującym RRSO, posiadając wiele tokenów USD ILA i osiągając wyższy poziom Tier w Infinite Launch. Nie przegap tej ekscytującej okazji inwestycyjnej.

Zastrzeżenie: Wszystkie informacje są dostarczane w celu udostępniania, a nie porady inwestycyjnej.

O nieskończonym uruchomieniu

Infinite Launch to cross-chain launchpad dla ręcznie wybieranych projektów DeFi i NFT, z pierwszym w historii mechanizmem, w którym inwestorzy mogą zablokować swoje tokeny w celu zagwarantowania alokacji IDO. Jego misją jest stworzenie zdecentralizowanej i wygodnej platformy dla unikalnych projektów kryptograficznych, aby pozyskać fundusze, na które zasługują.

Dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu alokacji, Infinite Launch stał się jednym z wiodących Launchpadów.

Źródło: www.newsbtc.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy