21 dni temu

iFX EXPO Dubai 2022 – Rozwijaj swoją markę, generuj leady i zamykaj transakcje

Targi iFX EXPO Dubai odbędą się w Za'abeel Hall 6, Dubai World Trade Center w dniach 22-24 lutego 2022 r. Wydarzenie organizowane przez Ultimate Fintech odbędzie się w wiodącym miejscu wydarzeń w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i największym centrum wystawienniczym na świecie. Wymaga to wyjątkowego planowania i przygotowania. Teraz jest idealny czas, aby zarezerwować swoje stoisko, sponsoring i bilety na targi.

Zaprezentuj swoją markę w Dubaju

  Dubaj jest wiodącym centrum finansowym w regionie Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji Południowej, a targi iFX EXPO Dubai 2021 odniosły ogromny sukces. Jako pierwsza i największa na świecie wystawa B2B z zakresu finansów i fintech, mamy doświadczenie, aby zapewnić maksymalną ekspozycję Twojej marki dzięki naszym starannie zaprojektowanym opcjom stoisk. Nasze stoiska są dostępne w różnych rozmiarach, więc niezależnie od tego, czy jesteś start-upem, czy globalną potęgą, są pakiety dla wszystkich.

Dostępne opcje stoiska obejmują Pitch Point Plus, Standard Booth, Super Booth lub Double Booth. Wymagamy wcześniejszej rezerwacji, aby upewnić się, że Twoje stoisko zostało zaprojektowane i zbudowane na czas. Żądania w ostatniej chwili nie mogą być gwarantowane. Wykorzystaj w pełni swój udział i zarezerwuj swoje stoisko TERAZ .

Zostań Sponsorem

Wygeneruj maksymalną ekspozycję swojej marki, zostając sponsorem iFX EXPO Dubai 2022 , gdzie spotkasz inwestorów, partnerów i handlowców.

Pakiety sponsorskie obejmują:

  • Ogromna ekspozycja na imprezie
  • Ekspozycja cyfrowa przed, w trakcie i po wydarzeniu
  • Wzmianki w mediach społecznościowych na wielu platformach
  • Ekspozycja cyfrowa w naszych kopertach

Możesz być naszym Sponsorem Warsztatu , pożądanym Złotym Sponsorem , a nawet sponsorować jedną z naszych legendarnych imprez . Chcesz wykazać się kreatywnością, korzystając ze swojego spotu sponsorskiego lub upominków? Jesteśmy gotowi wysłuchać Twoich pomysłów i współpracować z Tobą, aby je zrealizować!

Targi iFX EXPO Dubai 2022 zapewniają wyjątkową ekspozycję i możliwości sponsorowania, dzięki czemu możesz zaprezentować swoją markę odpowiednim odbiorcom. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z sales@ifxexpo.com .

Zarejestruj się, aby wziąć udział

iFX EXPO Dubai 2022 to nieoceniona okazja dla firm z branży finansowej i fintech do rozwoju sieci biznesowej. Każdy pokaz przyciąga decydentów z wiodących organizacji, w tym tych, które napędzają sektory poprzez innowacje i odkrycia. Miejsca są ograniczone.

Już teraz możesz skorzystać z ekskluzywnych stawek dzięki naszym cenom rejestracji wczesnej. Te ceny obowiązują tylko do 20 stycznia 2022 r., więc zarezerwuj swoje miejsce.

Dołącz do nas, aby odkryć prawdziwą moc sieci i zobaczyć, co może zrobić dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z Ultimate Fintech już dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 

Źródło: www.cryptonewsz.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy