21 dni temu

IBC-Enabled Umee Blockchain Incorporated Chainlink Oracles do wyceny ATOM

Umee zamierza zintegrować Chainlink, który jest kluczowym dostawcą zdecentralizowanych rozwiązań Oracle. To sprawia, że ​​jest to oficjalna wyrocznia Umee. Jest to w zasadzie cross-chain hub DeFi, który pomaga w łączeniu web3, a także szerszego ekosystemu Cosmos za pośrednictwem standardu komunikacji Inter Blockchain. Ta umiejętność pomaga w zapewnieniu funkcjonalności i płynności wokół Cosmos SDK DeFi za pośrednictwem Umee poprzez opracowywanie różnych typów przypadków użycia dApp. Korzystając z Chainlink, Price Feeds, oferują swoim użytkownikom niezawodne i bezpieczne dane o cenach ATOM, co pomaga w zapewnieniu, że systemy DeFi działają zgodnie z najlepszymi informacjami branżowymi. System o wysokim poziomie bezpieczeństwa danych pomaga w zabezpieczeniu różnych dodatkowych funkcji DeFi, gdy są one przełączane między łańcuchami bloków opartymi na IBC.

Rozważ możliwość wykazania przez IBC, jak ważne dla platformy Umee są kanały cenowe Chainlink. Umee został opracowany w formie blockchainu zorientowanego na Cosmos SDK. Pozwala to na płynną komunikację dowolnego rodzaju łańcucha IBC z innymi. Chainlink zapewnia zdecentralizowany i bezpieczny sposób uzyskiwania przez wiele sieci ogólnych informacji o rynku. Gdy inteligentne kontrakty wymagają porozumienia, służy to jako wyrocznia zapisów.

Oprócz dostępności cen Chainlink dla Umee DeFi, ponieważ Umee jest łańcuchem bloków warstwy bazowej, Chainlink Price Feeds pomoże przyszłym aplikacjom, które pojawią się w ich infrastrukturze.

Aplikacje blockchain, które wymagają danych zewnętrznych, blockchain potrzebują wyroczni blockchain, ponieważ inteligentne kontrakty nie mogą uzyskać dostępu do całych danych poprzez eksperymentowanie. Podczas wdrażania wybranej inteligentnej umowy programiści napotykają trudności z połączeniem, ponieważ inteligentna umowa nie jest w stanie połączyć się z interfejsami API ani danymi spoza łańcucha. Gdy aplikacje do przesyłania wartości zależą od informacji spoza łańcucha, ta struktura ujawnia potencjalny wektor ataku. Aby rozwiązać ten problem, Chainlink oferuje zdecentralizowany paradygmat sieci Oracle, w którym setki cen są gromadzone przez dużą liczbę niezależnych węzłów, zanim zostaną połączone w jedną cenę rynkową odporną na manipulacje i wartości odstające.

Źródło: www.cryptonewsz.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy