23 dni temu

Jak zarabiać krypto dzięki zakupom online?

Pojawienie się Internetu położyło podwaliny pod eCommerce, ale obecnie wykorzystuje scentralizowany system finansowy do płatności. Wraz z rozpowszechnieniem się przypadków użycia kryptowalut i DeFi , nie będzie błędem oczekiwać, że projekty kryptograficzne połączą się z eCommerce, aby stworzyć nowy model zakupów, który przyniesie korzyści wszystkim zainteresowanym stronom.

Na przykład blockchain może bezproblemowo integrować aplikacje eCommerce z mechanizmami DeFi, które negują wysokie odsetki naliczane przez starsze usługi finansowe. Może to również umożliwić użytkownikom czerpanie korzyści z większej personalizacji, ponieważ mogą oni aktywnie uczestniczyć w decyzjach dotyczących zarządzania, które mają wpływ na jakość produktów i usług dostępnych w sieci.

@Pay , zdecentralizowana globalna platforma tworząca rozwiązania płatnicze dla kupujących, handlowców i rynków, ma na celu stworzenie takiej sieci eCommerce.

@Płać, kupuj, oszczędzaj i zdobywaj nagrody

@Pay to pierwsza w swoim rodzaju platforma DeFi, która integruje technologię blockchain i inteligentnych kontraktów z mechanizmem Kup teraz, zapłać później. Za pośrednictwem BNPL użytkownicy @Pay mogą dokonywać spłat w czterech transzach w ciągu trzech miesięcy bez naliczania odsetek i opłat za zwłokę. Będzie to miało zastosowanie do zakupów online i w sklepach produktów z listy handlowców na platformie.

Gdy użytkownicy dokonają spłaty w wyznaczonym czasie, będą mogli otrzymać tokeny zarządzania @Pay, natywny token platformy @Pay, zaprogramowany do wykonywania kilku krytycznych narzędzi dla użytkowników. Użytkownicy mogą używać tokenów @Pay do zwiększania limitu kredytowego, kupowania produktów i usług od sprzedawców @Pay na rynku oraz głosowania na krytyczne decyzje, które mogą kształtować przyszłość platformy.

Po zarejestrowaniu się na platformie zatwierdzeni użytkownicy natychmiast otrzymują linię kredytową w wysokości 250 USD, którą mogą później zwiększyć za pomocą tokena zarządzania @Pay. Na przykład, jeśli użytkownik zarobi 20 tokenów @Pay, może przekroczyć limit kredytowy zakupów o wartości 1200 USD. Ten model biznesowy, oparty na koncepcji BNPL, umożliwia platformie pełnienie funkcji pomostu fiat-to-crypto między sprzedawcami a użytkownikami.

Dodatkowo, platforma opracowała wytyczania mechanizm, w którym użytkownicy mogą stawka akceptację cryptocurrencies jak stablecoins USDT i USDC. Stakerzy uzyskają zmienny zysk. Stabilne stawki na monety wychwytują zysk na podstawie przychodów wygenerowanych w okresie obstawiania.

@Pay stworzył synergiczny mechanizm, aby zapewnić, że użytkownicy są nagradzani za udział w zarządzaniu siecią i obstawianiu. Zwiększa to możliwość zwiększania przez użytkowników limitów transakcji w czasie i zdobywania nagród za odpowiedzialne zachowanie finansowe podczas zakupu produktów. Ten sam etos jest również przestrzegany w przypadku sprzedawców wprowadzających, którzy chcą wykorzystać korzyści zapewniane przez DeFi, jednocześnie wykorzystując blockchain do rozwijania relacji jeden-na-jeden ze swoimi klientami.

Zakupy na nowo

Wraz z rosnącą konkurencją między firmami we wszystkich branżach, każda innowacja, która tworzy większą wartość dla użytkownika końcowego, staje się przewagą konkurencyjną. Włączając warstwę DeFi dla eCommerce za pośrednictwem BNPL, @Pay może na nowo zdefiniować doświadczenie zakupowe, nagradzając dobre zachowanie finansowe. To sprawia, że ​​biznes jest zrównoważony i odporny, dzięki zwiększonej skłonności użytkowników do przyczyniania się do długoterminowego dobrobytu sieci.

Źródło

Źródło: www.newsbtc.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy