21 dni temu

Jak kupić piaskownicę (SAND) | Gdzie, jak i dlaczego

Jeśli zastanawiasz się, jak kupić SAND i szukasz odpowiedzi, to jesteś na dobrej drodze. Czytaj dalej ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się nie tylko jak kupować, ale także gdzie i za ile. Będziesz także mógł określić, czy warto. Przejrzyj go i przeczytaj więcej.

Wprowadzenie: co musisz wiedzieć o PIASKU

Sandbox (SAND) to token ERC-20, który został opracowany na platformie Ethereum. Jest to podstawowy token użytkowy ekosystemu Sandbox i natywna kryptowaluta.

Stwierdzono, że korzystając z narzędzia Sandbox Game Maker, gracze mogą tworzyć ZASOBY lub zasoby cyfrowe (w postaci tokenów niewymiennych lub NFT), przesyłać je do wyspecjalizowanych rynków oraz przeciągać i upuszczać, aby tworzyć rozgrywkę.

SAND to gra kompensacyjna, która integruje technologię blockchain, DeFi i NFT w metaverse 3D. Jej wirtualny świat pozwala graczom korzystać z bezpłatnych, kreatywnych narzędzi do tworzenia i modyfikowania swoich gier i materiałów cyfrowych. Opracowane towary wirtualne mogą być następnie skomercjalizowane jako NFT i sprzedawane na rynku piaskownicy dla tokenów SAND.

SAND jest wymagane do kupowania i sprzedawania niezmiennych tokenów (NFT) z rynku The Sandbox, takich jak LAND i ASSET. SAND jest również niezbędny do zaangażowania się w zarządzanie metaverse.

SAND ma całkowitą wartość rynkową 3 000 000 000 USD. Nie został zaprojektowany jako stablecoin. Cena SAND różni się w zależności od podaży i popytu oraz kilku innych czynników rynkowych. Decyduje o tym sukces gry, a także stan całego ekosystemu. Jeśli gra stanie się bardziej popularna, więcej osób będzie chciało kupić Sand w celu nabycia ziemi i innych aktywów w grze, co spowoduje wzrost ceny Sand.

Rezerwa firmy obejmowała około 25% całkowitej podaży tokenów . 17,18% trafiło do sprzedaży nasion tokena. Założyciele i członkowie zespołu otrzymali około 31% ogólnej podaży tokenów. Około 12% całkowitej podaży zostało przeznaczone na sprzedaż Binance Launchpad, a pozostałe 10% trafiło do doradców.

Sposoby na uzyskanie PIASKU

Jak zdobyć PIASEK? Rozważ następujące alternatywy:

 1. Kupowanie SAND na Binance i innych giełdach kryptowalut
 2. 2. Używanie Uniswap do konwersji ETH na SAND
 3. 3. Używanie Simplex do kupowania SAND za pomocą karty kredytowej
 4. 4. Przejście SAND przez program Ambasadorów Sandbox
 5. 5. Uzyskiwanie SAND za pośrednictwem zrzutów społeczności
 6. 6. Wygrywanie SAND w konkursach
 7. 7. Uzyskiwanie SAND za pośrednictwem programu polecającego Sandbox

Jak kupić SAND na Binance i innych giełdach?

Binance to najpopularniejsza i największa giełda kryptowalut pod względem wolumenu obrotu. Ułatwia handel kryptowalutami z ponad 500 kryptowalutami i wirtualnymi tokenami. 5 sierpnia 2020 r. Sandbox uruchomił swoją główną sprzedaż tokenów na Binance Launchpad i jest dostępny na giełdzie od 14 sierpnia tego samego roku.

Tokeny SAND są dostępne do handlu na Binance w następujących parach:

SAND/BTC, SAND/USDT, SAND/BNB i SAND/BUSD

Wykonaj poniższe kroki, aby rozpocząć pozyskiwanie tokenów $SAND na platformie Binance:

1. Otwórz konto na giełdzie kryptowalut Binance.

 1. Wybierz przycisk Kup Crypto u góry strony głównej Binance.
 2. Wybierz preferowaną walutę.
 3. Wybierz ilość waluty fiducjarnej, którą chcesz handlować, aby rozpocząć zakup kryptowaluty.
 4. Na koniec wybierz monetę kryptograficzną, którą chcesz kupić, i potwierdź wszystkie istotne szczegóły.
 5. Obsługiwane są różne opcje płatności dla różnych walut fiducjarnych. W rezultacie musisz podjąć świadomą decyzję.

Jeśli chcesz kupić kryptowalutę za pomocą karty bankowej lub pieniędzy z portfela Binance, musisz najpierw potwierdzić swoją tożsamość.

Kiedy uzbierasz saldo w swoim portfelu Binance Cash Wallet, zostaniesz poproszony o wpłacenie swojej gotówki w pierwszej kolejności. Ostateczne okno potwierdzenia pojawi się po kliknięciu przycisku.

 1. Po zakupie BTC, USDT lub BNB przejdź do „Handel” i wybierz „Klasyczny”.

Możesz nabyć SAND na coraz większej liczbie giełd, w tym:

Większość giełd oferuje metody tworzenia kont podobne do tych na Binance. Aby uzyskać informacje na temat konfiguracji konta, skonsultuj się i/lub komunikuj z każdą witryną.

Wymiana w UniSwap

Jeśli posiadasz ETH lub DAI, możesz łatwo wymienić je na tokeny SAND na giełdach wymienionych powyżej, a także na Uniswap, Gate.io i LATOKEN. Instrukcje zakupu są dostępne na oficjalnej stronie projektu. Inne kryptowaluty można również wymieniać za pomocą SAND. Alternatywnie, niektóre portfele, takie jak MetaMask, mogą udostępniać funkcję wymiany.

Kup w Simplex za pomocą karty kredytowej

Dzięki ich współpracy Simplex ułatwił zakup głównego tokena użytkowego The Sandbox, $SAND, za pomocą karty kredytowej lub debetowej z dowolnego miejsca na świecie.

Program Ambasadorów Piaskownicy

Jako Ambasador Sandbox będziesz mieć możliwość interakcji z innymi członkami społeczności SAND. Będziesz musiał edukować społeczność i zarządzać kanałami programu, a także dzielić się swoją wiedzą i opiniami na temat różnych produktów oraz pomagać w wielu innych obowiązkach. Ci uczestnicy zostaną nagrodzeni w SAND.

Uzyskiwanie SAND za pośrednictwem zrzutów społeczności

Możliwe, że The Sandbox DAO lub The Foundation postanowią zapewnić swojej społeczności cykliczne zrzuty $SAND, aby od czasu do czasu promować i napędzać innowacje w ekosystemie The Sandbox. W połączeniu z narzędziem do tworzenia VoxEdit ASSET lub przez generowanie wciągających interaktywnych doświadczeń za pomocą kreatora gier typu „przeciągnij i upuść” w Game Maker, $SAND pozwala twórcom tworzyć naprawdę wciągające i wciągające wrażenia.

Zwycięstwo SAND w konkursach

The Sandbox regularnie organizuje konkursy, wyzwania i loterie na swoich kanałach społecznościowych w celu promowania swojej oferty. Zapewnia to obserwującym możliwość uczestniczenia i otrzymania nagrody w SAND. Chociaż łączna ilość $SAND może być ograniczona, istnieje wiele możliwości zdobycia niektórych za darmo, biorąc udział w wydarzeniach i działaniach społeczności.

Uzyskiwanie SAND za pośrednictwem programu polecającego Sandbox

Po zalogowaniu się na swoje konto zobaczysz na swojej stronie „Ja” specjalny link do śledzenia, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze za polecenie dla każdego, kto zarejestruje konto i dokona zakupu w The Sandbox. Przez okres 30 dni otrzymasz prowizję w wysokości 10% od WSZYSTKICH zakupów dokonanych przez polecone konto. W związku z tym, jeśli polecisz The Sandbox znajomemu lub współpracownikowi, upewnij się, że zarejestrują się za pomocą Twojego unikalnego linku.

Nie będzie udziału człowieka w procedurze, ponieważ wszystkie prowizje będą wypłacane automatycznie za pomocą inteligentnych kontraktów.

Gdzie i jak używać SAND

Jeśli chodzi o ekosystem Sandbox, SAND służy jako środek wymiany i jest niezbędny do robienia zakupów na rynku Sandbox.

Za żetony można kupić następujące przedmioty:

 • GRUNT
 • Aktywa
 • klejnoty i dopalacze
 • Ustawienia awatara

Co to jest ZIEMIA?

W platformie The Sandbox LAND to wirtualna ziemia lub kawałek nieruchomości. To jedyny w swoim rodzaju token ERC-721 w sieci Ethereum. Piaskownica zawiera ponad 160 000 LANDÓW. Można je kupić za pomocą SAND i eteru (ETH) za pośrednictwem publicznej sprzedaży LAND.

Gracze mogą zarabiać na swoich doświadczeniach z gry za pomocą LAND. Mogą, na przykład, pobierać opłaty od innych graczy, którzy odwiedzają ich ZIEMIĘ lub grają w ich gry, otrzymywać nagrody SAND za hosting treści i wydarzeń, a także sprzedawać lub wynajmować swoją spersonalizowaną ZIEMIĘ.

Gracze mogą kupować LANDS i korzystać z narzędzia Game Maker do tworzenia własnych wersji gier wykorzystujących ZASOBY. Mogą też łączyć wiele DZIAŁEK, tworząc OSIEDLE.

Co to są AKTYWA?

ZASOBY to NFT utworzone przez użytkownika. Są to zasoby wokseli opracowane za pomocą VoxEdit, a następnie przesłane do The Sandbox Marketplace, gdzie są przekształcane w NFT i udostępniane do zakupu.

ZASOBÓW można używać w trakcie gry na różne sposoby. Mogą to być aktywa fizyczne, takie jak konstrukcja, poruszające się zwierzę lub samochód, a także aktywa środowiskowe. Mogą być również używane do dostosowywania wyglądu awatara poprzez doczepianie do niego ubrania lub broni. ASSETS mogą być wykorzystywane do tworzenia jedynych w swoim rodzaju doświadczeń w grach dla osób, które opracowują swoje gry za pomocą Game Makera.

Posiadacze SAND mają możliwość uczestniczenia w administrowaniu platformą Sandbox. Aby móc publikować swoje prace wokselowe w The Sandbox i zarabiać na nich, artyści wokselowi będą potrzebować tokenów SAND.

SAND jest również wykorzystywany w procesie tyczenia. Użytkownicy otrzymują klejnoty wysokiego poziomu i dopalacze gry w zamian za swój udział.

Niektóre gry na platformie Sandbox będą dostępne za darmo (F2P). Twórca gry zastrzega sobie prawo do obciążenia graczy niewielką liczbą żetonów SAND w każdej grze według własnego uznania. Uczestnicząc w grach, gracze mają możliwość zdobycia PIASKU.

Użyj SAND, aby zatrudnić projektantów gier i artystów do pracy nad projektami lub przydzielić im zadanie opracowania ZASOBÓW dla Twojego projektu, w zależności od Twoich potrzeb.

Niektórzy twórcy gier mogą rozdawać SAND jako nagrodę w konkursach organizowanych na ich ZIEMI.

Portfele kryptograficzne obsługujące SAND

Portfel księgi

 • Obsługiwana jest duża liczba monet. Obsługuje ponad 1500 różnych zasobów cyfrowych
 • Najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa.
 • Design jest ograniczony do minimum.
 • Oprogramowanie portfela ma ładny interfejs użytkownika i jest proste w użyciu.
 • Jeden z najtańszych na rynku

Portfel BRD

 • Jego otwarty charakter i integracja biometryczna świadczą o zaangażowaniu zespołu programistów aplikacji mobilnych w bezpieczeństwo.
 • Oprogramowanie usprawnia transakcje kryptograficzne, umożliwiając zakupy za pomocą debetu, kredytu, a nawet gotówki.
 • Aby chronić integralność aplikacji, wykorzystuje szyfrowanie, dane biometryczne, kody PIN i oprogramowanie typu open source.
 • Program ma niskie opóźnienia i szybko przetwarza transakcje bitcoin.

Mój portfel Ether

 • Zezwól użytkownikom na kontrolę nad kluczami prywatnymi.
 • To oprogramowanie jest kompatybilne z portfelami sprzętowymi Ledger Nano S i Trezor
 • Kompatybilny z giełdą kryptowalut Changelly
 • Zapewnia możliwość wymiany tokenów.
 • Umożliwia użytkownikom przechowywanie dowolnych tworzonych przez siebie tokenów ERC 20.
 • Zawiera dużą liczbę zasobów instruktażowych.
 • Internetowy dostęp do systemu; obsługiwane są transakcje offline.

Zaufaj portfelowi

 • Pobieranie jest całkowicie bezpłatne i proste.
 • Przechowuje dużą liczbę różnych kryptowalut.
 • Pozwala na obstawianie wielu zasobów cyfrowych i zdobywanie nagród na tych aktywach.
 • Osoby fizyczne utrzymują kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi, a serwery portfela nie przechowują żadnego z kluczy prywatnych.
 • Zapewniona jest kompatybilność ze smartfonami z systemem iOS i Android.

Jak bezpieczna jest sieć piaskownicy?

W celu ochrony wirtualnego świata Sandbox, który jest zbudowany na blockchainie Ethereum, stosuje się proces konsensusu proof-of-stake (PoS). Jego posiadacze będą mogli obstawiać swoje tokeny SAND i czerpać zyski z obstawiania nagród tak długo ponieważ token SAND jest standardową wersją tokena ERC-20 ERC-20.

Ponieważ potwierdzenie transakcji nie wymaga ogromnych ilości energii elektrycznej ani mocy obliczeniowej, mechanizmy konsensusu dowodu udziału (PoS), takie jak te używane przez łańcuch bloków Bitcoin, są bardziej popularne. Jest uzależniony od interesariuszy, którzy mają największe zasoby tokenów SAND, aby funkcjonować. Chociaż proces konsensusu Proof-of-Stake pozwala na szeroki zakres zastosowań, to jednak zachowuje bezpieczeństwo postawionych aktywów.

Dlaczego powinieneś kupić PIASEK

Piaskownica to interaktywny wirtualny świat, w którym użytkownicy mogą tworzyć i udostępniać własne prace. Z pomocą VoxEdit i Game Maker gracze mogą projektować i rozwijać własne tokeny NFT, takie jak awatary, wirtualne przedmioty, a nawet gry dla swoich przyjaciół. Sandbox Marketplace pozwala im nie tylko wykorzystywać wirtualne przedmioty do komunikacji z innymi graczami, ale także komercjalizować te NFT, wymieniając je na prawdziwe pieniądze.

Nowe rozwiązania są w drodze. Oprócz nowych ulepszeń w zakresie gier i grafiki zostaną dodane technologie blockchain, takie jak inteligentne kontrakty, udoskonalenia platform transakcyjnych i inne usługi, takie jak Dapp, interfejsy API i inne ekspertyzy. W ciągu najbliższych pięciu lat koncepcja prawdopodobnie przyciągnie miliony użytkowników więcej.

Wniosek

Istnieje wiele metod pozyskiwania SAND. Podejście, którego używasz, powinno opierać się na wynikach twoich badań. Zastanów się, ile masz informacji o różnych formach kryptowalut, które możesz wykorzystać w procesie zakupu, a także o integracji z giełdami. Może się to różnić w zależności od tego, czy masz już określone konta lub rodzaje portfeli, czy też jesteś zupełnie nowy w grze. W grę wchodzi mnóstwo elementów. Jeśli chcesz wybrać najlepszą możliwą opcję, powinieneś rozważyć przeprowadzenie dokładnych badań przed zakupem SAND.

Źródło: coinstats.app
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy