21 dni temu

Jak kupować NFT bez etheru?

Niewymienne tokeny (NFT) zwiększają zasoby dzięki skomputeryzowanym znakom, które czynią je wyjątkowymi. Rzeczywisty zasób może kopiować. Ale dowód odpowiedzialności za zasób jest umieszczany w publicznym rejestrze. W ten sposób każdy może zobaczyć deklarację posiadania.

Wielu rzemieślników, artystów i sławnych ludzi wykorzystuje ten wzór, tworząc własne NFT. I sprzedawać je w różnych sektorach biznesu. Znajdziesz tu jednak wszystko, od muzyki, przez memy, po pamiątki sportowe. Aby je zdobyć, potrzebujesz tylko cyfrowego portfela walutowego lub konta handlowego, takiego jak NFTically .

Jak kupować NFT

Większość wymian NFT działa w zaangażowanym centrum handlowym. Podobnie prosty proces zakupu tych zasobów cyfrowych z tego miejsca wygląda następująco:

  • Obecnie większość rynków korzysta z sieci Ethereum do handlu. Tak więc, aby kupić NFT, potrzebujesz natywnych tokenów Ethereum Ethereum.
  • Zakładając, że go nie masz. Możesz więc otworzyć rekord w transakcji takiej jak NFTically i od tego momentu kupować tokeny. Dodatkowo musisz skonfigurować opłacalny portfel kryptograficzny Ethereum. Portfel kryptograficzny to skomputeryzowany adres, który może przechowywać cyfrowe waluty. Możesz także otworzyć swój portfel na platformach takich jak Metamask i NFTically.
  • Musisz wejść na stronę wybranej platformy, zarejestrować się. I otwórz portfel. Po otwarciu portfela chcesz wysłać eter kupiony w handlu na adres portfela.
  • Wybierz centrum handlowe, w którym musisz kupić NFT. NFT ma kilka sektorów biznesowych.
  • Zarejestruj się, aby założyć konto na preferowanym rynku. Podsumowując, różne centra handlowe mają charakterystyczne procesy rekrutacyjne.
  • Połącz swój portfel z centrum handlowym. Większość centrów handlowych ma na scenie bezpośredni wybór „Connect Wallet”. Przeszukaj rynek i wybierz NFT według własnego gustu. Większość rynków posiada system aukcyjny do kupowania NFT.
  • Musisz licytować wymagany NFT. Później po skutecznej licytacji, po zakończeniu wymiany. Niezbędna suma zostanie potrącona z Twojego portfela.
  • Być może będziesz musiał uiścić opłaty transakcyjne na rynku, ale pamiętaj, że opłaty różnią się również w zależności od rynku.

Czy powinieneś zainwestować w NFT?

Rynek NFT to rynek teoretyczny spowodowany niedoborem i FOMO (strach przed pominięciem). Nie ma jednak pewności, że wartość zakupionego NFT po pewnym czasie wzrośnie. Jednak aby pomóc autonomicznym rzemieślnikom. I życzę zadowalającej tęsknoty za nieszczęściem. Wreszcie mogą być niezwykłym asortymentem, który można dodać do Twojej zaawansowanej biblioteki.

NFT nie ograniczają się tylko do Ethereum

Przede wszystkim musisz zrozumieć, że NFT mogą tworzyć na różnych łańcuchach bloków. Ponieważ blockchain Ethereum może być dziś najpopularniejszym, ale nie jedynym. Istnieją inne łańcuchy bloków, dla których dostępne są NFT. Każdy z tych łańcuchów bloków wymaga odpowiedniej monety / tokena do tworzenia (kupowania i sprzedawania) NFT.

Przyszłość NFT

Obecnie większość NFT sprzedaje sztukę cyfrową i kolekcje. Może to być nowa forma wymiany mody i kolekcji, od kart kolekcjonerskich po dzieła sztuki. W przyszłości NFT mogą wykorzystać do tokenizacji aktywów rzeczywistych, aby zapewnić. Ta własność aktywów jest przejrzysta i nieuszkodzona.

Niewymienne tokeny mają wielką wartość w przypadku aktów własności nieruchomości. Przede wszystkim prawa własności intelektualnej i własność korporacyjna. Przede wszystkim przyszłość NFT jest niepewna. Ale jasne jest, że ta technologia może zmienić cały Internet. Jesteśmy jeszcze wcześnie.

Wniosek

Możesz więc kupować NFT albo z Etherem, albo bez Etheru. W tym celu możesz przejść do NFTically – Connect on Discord i Telegram, aby uzyskać dalsze informacje.

NFTically to ogólnoświatowe centrum NFT, w którym możesz tworzyć i handlować NFT. Ze społecznymi wyrzutniami symboli dla specjalistów, potęg, supergwiazd, twórców, okazji i organizacji. Załóż własny prywatny lub publiczny sklep NFT z obsługą SEO. Z nieograniczonymi funkcjami w kilka minut pod własną domeną. Dostępne w Ethereum, inteligentnych łańcuchach Binance i wielobocznych łańcuchach blokowych.

Jest to pierwsza na świecie odpowiedź na wysyłanie sklepów NFT w chmurze z najciekawszymi momentami. Na przykład niestandardowy interfejs użytkownika, tokeny społecznościowe o dużych nazwiskach, KYC, wsparcie w USD i stamtąd nieograniczone możliwości. Podsumowując, dokonaj niezwykłego wglądu w fanów i ulepsz zaangażowanie marki. Tokeny Airdrop między obserwującymi i podwójna globalna widoczność.

Źródło: www.nftically.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy