21 dni temu

Jak kupić Algorand (ALGO)? [Przewodnik dla kupujących krok po kroku]

Zdecentralizowane platformy aplikacji (dApp) mogą mieć duży wpływ na wiele obszarów, w których przetwarzanie jest ważne. Oznacza to niemal każdy aspekt naszego codziennego życia. Wprowadzenie inteligentnych kontraktów po uruchomieniu Ethereum utorowało drogę do wdrażania wielu dApps (obecnie ponad 2700), wśród których zdecentralizowane aplikacje finansowe (DeFi) szybko stają się głównym obszarem zainteresowania. Ale Ethereum ma swoje problemy jako platforma dApp. Czytaj dalej, aby uzyskać przewodnik krok po kroku, jak kupić Algorand (ALGO)

Aplikacje DeFi potrzebują dobrej równowagi między trzema rzeczami, aby były opłacalne jako globalne rozwiązania finansowe: bezpieczeństwo, szybkość i decentralizacja, przy czym szybkość (wraz z rosnącymi opłatami za gaz) jest głównym problemem Ethereum. 15-30 transakcji na sekundę po prostu nie wystarczy na globalne DeFi. Twórcy Ethereum zdają sobie z tego sprawę i rozwiązują te i inne problemy w swojej aktualizacji 2.0. Ale inne łańcuchy bloków zostały opracowane specjalnie w celu rozwiązania tych problemów.

Jednym z nich jest uruchomiony w 2019 roku Algorand z przepustowością nieco ponad 1000 transakcji na sekundę i ostatecznością transakcji poniżej 5 sekund. Algorand buduje fajny ekosystem aplikacji DeFi, co zwiększyło wartość jego natywnego tokena ALGO. Jeśli słyszałeś już o Algorandzie i jesteś zainteresowany inwestycją w niego, to dobrze trafiłeś.

SZYBKI PRZEWODNIK: Jak kupić Algorand?
  1. Utwórz i zaloguj się do swojego konta Binance
  2. Przejdź do Wallets – Spot Wallets, aby uzyskać adres Binance USDT.
  3. Przelej środki na Binance
  4. Przejdź do strony Binance Markets
  5. Znajdź stronę rynkową dla pary handlowej ALGO/USDT
  6. Wpisz, ile USDT chcesz wydać i kliknij „Kup ALGO”

Gdzie kupić Algorand – 5 najlepszych giełd

Wprowadzony na rynek w 2019 roku Algorand jest wciąż stosunkowo nowym altcoinem. Obecnie zajmuje 44 miejsce wśród wszystkich kryptowalut według kapitalizacji rynkowej. Zanim przejdziemy do tego, jak kupić Algorand, musimy wiedzieć, gdzie możemy to zrobić. Nie ma wielu giełd, na których można kupić Algorand, ale jest on wymieniony na niektórych z najlepszych. Oto krótki przegląd 5 najlepszych giełd Algorand:

Nazwa Metody wpłat Waluty Fiata kryptowaluty Wymienia THETA z...
Binance Karta kredytowa, kryptowaluta USD 150+ USDT, BTC, BNB, ETH, EUR
Coinbase Pro Moneta USD (USDC) - Criptomoneda estable de Coinbase Karta kredytowa, przelew bankowy, przelew bankowy, krypto USD, EUR, GBP 40+ USD, EUR, BTC, GBP
Huobi Global Recenzja Huobi Global: criptomonedas, comisiones y cómo brir cuenta - Rankia AdvCash, Crypto, SWIFT, przelew bankowy USD, AUD, CAD, EUR, GBP, INR, CNY i inne 300+ USDT, BTC, HUSD, ETH
KuCoin Tylko krypto 18 USDT
Kraken Przelew bankowy, przelew bankowy, karta kredytowa, kryptowaluta USD, AUD, CAD, EUR, GBP, JPY 33 USD, EUR, BTC, ETH

Ledger Nano X to portfel sprzętowy, który może pomieścić nie tylko Algorand, ale ponad 1300 różnych tokenów kryptograficznych. To doskonała opcja na zapewnienie bezpieczeństwa kryptowalut. Jeśli zastanawiasz się nad dużymi inwestycjami w kryptowaluty, na pewno chcesz pomyśleć o zdobyciu portfela sprzętowego. Algorand Wallet to oficjalny portfel opracowany przez zespół, dzięki czemu dobrze współpracuje ze wszystkimi zasobami w łańcuchu bloków Algorand i otrzymuje nowe funkcje, gdy tylko zostaną zaimplementowane. Dobrze integruje się również z portfelami sprzętowymi Ledger. Portfel Atomic to jeden z najpopularniejszych portfeli wielowalutowych, co oznacza, że ​​możesz przechowywać wiele tokenów zamiast jednego portfela na każdą kupowaną monetę.

Więcej informacji o Algorand

Co to jest Algorand?

Algorand to nazwa zarówno platformy dApp opartej na blockchain, jak i natywnej kryptowaluty obsługującej ten blockchain. Blockchain Algorand został stworzony jako rozwiązanie problemu niskiej przepustowości i wysokich opłat transakcyjnych blockchain Ethereum. Może przetwarzać około 1000 transakcji na sekundę z ostatecznością poniżej 4 sekund.

Jak działa platforma Algorand?

Algorand osiąga wysoką przepustowość i szybkość transakcji, faktycznie dzieląc blockchain na dwie warstwy. Prawie tak, jakby istniały dwa różne łańcuchy bloków. W pierwszej warstwie wykonywane są wszystkie proste transakcje, takie jak wysyłanie lub odbieranie tokenów, a także proste, inteligentne kontrakty. Bardziej złożone inteligentne kontrakty, takie jak te wymagane w większości aplikacji DeFi, działają na drugiej warstwie. Dzięki oddzieleniu akcji na blockchainie proste operacje nie muszą być spowalniane przez bardziej skomplikowane kontrakty, które mogą działać we własnej przestrzeni bez konieczności alokowania zasobów na proste płatności. Algorand używa również własnej wersji mechanizmu konsensusu Proof-of-Stake, zwanego Pure Proof-of-Stake (PPoS), aby wszystko działało płynnie i bezpiecznie.

Czy Algorand to dobra inwestycja?

To jest wielkie pytanie. Czy powinieneś zainwestować pieniądze w Algorand? Nie jest to łatwa odpowiedź, zwłaszcza w świecie kryptowalut, gdzie ceny są tak niestabilne, że jeden facet może jednym tweetem spowodować znaczny wzrost lub spadek ceny.

Długoterminowy sukces każdego altcoina zależy od tego, jak skuteczna jest jego platforma oparta na blockchain. Algorand nie jest wyjątkiem, więc spójrzmy, co sam blockchain oferuje: bezpieczną, wydajną, szybką i pojemną platformę dla dApps, szczególnie ukierunkowaną na zdecentralizowane finanse. To całkiem niezły projekt, który może wnieść dużą wartość, więc pod tym kątem wszystko wygląda dobrze dla Algoranda.

Prognozy cenowe Algorand wydają się być zgodne. 1 stycznia 1 ALGO był wart około 0,41 USD i obecnie jest notowany po 1,45 USD, co oznacza, że ​​od tego czasu jego wartość wzrosła o około 3400%. A niektóre prognozy mówią, że ALGO może być warte 5-6 USD do końca roku i aż 22 USD do 2025 roku. Tak więc, zgodnie z większością prognoz, tak. Algorand wygląda na dobrą inwestycję w perspektywie średnio- i długoterminowej.

Jak kupić Algorand: Wniosek

Algorand to ciekawy projekt. Platforma dApp o dużej pojemności, która może poradzić sobie z problemami Ethereum, może zmienić grę. Jedyną poważną przeszkodą dla Algoranda jest to, że nie tylko oni znaleźli rozwiązanie. Oprócz samego Ethereum z aktualizacją 2.0 (jednak bez ustalonej daty wydania), istnieją inne opcje, niektóre o jeszcze większej pojemności. Na przykład Solana obsługuje obecnie do 65 000 transakcji na sekundę. Mimo to Algorand buduje spory ekosystem aplikacji DeFi, a projekt wygląda solidnie. Zdecydowanie warto się nad tym zastanowić. Teraz, kiedy pokazaliśmy Ci, jak kupić Algorand, wiesz, jak to zrobić. Ale co myślisz? Rozważasz zakup ALGO? A może jesteś programistą, który chce uruchomić aplikację dApp w Algorand? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.cryptocoinsociety.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy