14 dni temu

Hoskinson wyjaśnia, dlaczego obecny skarbiec Cardano nie potrzebuje VC

Szef IOHK, Charles Hoskinson, niedawno zabrał głos na Twitterze, aby wyrazić optymizm w odniesieniu do obecnego skarbca Cardano. Zaznaczył, że projekt nie wymaga inwestycji venture, dodając:

„Tam, dokąd zmierzamy, nie potrzebujemy VC, ponieważ zbudowaliśmy już jeden z największych”.

Obraz: Twitter @IOHK_Charles

Mając to na uwadze, Cardano zdobyło również koronę najbardziej aktywnie rozwijanej kryptowaluty w 2021 roku. W rankingu Santiment Cardano było najbardziej rozwiniętym projektem na GitHub, który obejmował ponad 140 000 wydarzeń.

Hoskinson jest znany z tego, że jest dość interaktywny w swoich mediach społecznościowych. Co, zdaniem analityka, pozytywnie wpływa na nowe rejestracje w projekcie.

Zgodnie z ostatnią aktualizacją Hoskinsona istnieje ponad 127 projektów, które „zamierzają lub aktywnie budują na Cardano”. Podczas sesji na żywo na Youtube w zeszłym tygodniu z ciekawością nazwał kolejne 90 dni „bardzo pracowitym okresem”, z nowymi zmianami wprowadzanymi w sieci. W związku z tym spodziewa się, że liczba użytkowników ADA wzrośnie dziesięciokrotnie z istniejących 2 milionów.

Warto również zauważyć, że Cardano niedawno zadebiutował na DeFillama. W chwili publikacji miał on całkowitą wartość zablokowania wartości (TVL) w wysokości 1 197 415 USD wraz z uruchomieniem MuesliSwap, zdecentralizowanej giełdy w sieci Cardano.

DEX na Cardano to coś, co może zapełnić łańcuch, jak w poprzednim filmie dyrektora generalnego, w którym stwierdził:

“ Są już w sieci testowej. Kilka jest już w sieci głównej i jest tam po prostu duża konkurencja”.

Minęły około czterech miesięcy od oczekiwanego hardforka Cardano, który wdrożył inteligentne kontrakty na platformie. Od tego czasu Cardano cieszyło się znaczną popularnością wśród programistów i użytkowników, ale projekt również znalazł się pod dużym ostrzałem.

Jeśli chodzi o cenę, Cardano ma jeszcze trochę pokryć. W czasie prasy ADA handlowała po 1,34 USD po odnotowaniu około 2% strat dobowych i ponad 11% strat tygodniowych.

Czy niedługo będzie sezon Cardano?

To się dopiero okaże, gdy nadejdzie kilka interesujących aktualizacji Cardano, takich jak Hydra. Jednak Arcane Research przedstawił niezbyt jasną prognozę dla Cardano na 2022 r. Zauważył, że token może wypaść z pierwszej dziesiątki kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej w nadchodzącym roku.

Link źródłowy

Źródło: www.bitcointe.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy