12 dni temu

Wzrost CoinStats w 2021 i co dalej

Drogi Społeczności CoinStats,

Z wielką przyjemnością patrzę wstecz na rok 2021: obserwowanie, jak moja wizja nabiera kształtu w tak przyspieszonym tempie, było naprawdę niesamowite i mam tylko tobie, użytkownikom CoinStats i zespołowi podziękować.

Zgadza się, tegoroczne statystyki CoinStats przebijają dach. Odnotowaliśmy 400% wzrost liczby użytkowników i ogromny wzrost przychodów o 1000% . Pomaga nam stać się menedżerem portfela nr 1 na rynku kryptowalut pod względem liczby użytkowników, liczby obsługiwanych połączeń z giełdami, portfelami i innymi platformami kryptograficznymi. To było jak z hollywoodzkiego filmu.

CoinStats Miesięczni Aktywni Użytkownicy 2021

W zeszłym roku, po dwóch udanych rundach zbierania funduszy (jedna jeszcze nie została ogłoszona), nasz zespół przeszedł z 5 przyjaciół w biurze do oddanego i sumiennego 50-osobowego zespołu. Nasze plany rozwijają się w podobnym tempie: przy tak wielkim entuzjazmie na pokładzie, CoinStats na pewno nie ma granic.

W 2021 roku wystartował portfel CoinStats Wallet, który był pierwszym krokiem na naszej drodze do stania się pierwszą stroną krypto i DeFi . Nie mamy wątpliwości, że kryptowaluty były tylko początkowym etapem pełnego przejścia do ekosystemu DeFi, który przyniesie nam wszystkim wolność finansową. Tymczasem cudownie było zobaczyć, że tak wielu z was lubiło wymieniać się na zdecentralizowanych giełdach bezpośrednio z CoinStats.

Kolejną funkcją, która jest częścią większego obrazu DeFi, który rozwinęliśmy, była obsługa NFT . Prawdopodobnie zauważyłeś, że Twoja kolekcja pojawia się w osobnej zakładce Twojego portfolio CoinStats.  

Z naszego punktu widzenia jednym z głównych problemów związanych z kryptowalutami i DeFi jest konieczność przeskakiwania zbyt wielu rynków i platform. Dlatego dążymy do tego, aby stać się punktem docelowym do zarządzania i śledzenia Twojego portfolio. Tak, oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich zasobów i wykonywać dowolne transakcje bezpośrednio z interfejsu CoinStats.

Zespół CoinStats

Przyszłość CoinStats jest pełna nowych możliwości, szczególnie dla inwestorów detalicznych i handlowców, którzy preferują podejmowanie decyzji w oparciu o dane. Niedługo w 2022 roku planujemy uruchomić bardzo prosty DeFi Earning, ujednolicony rynek NFT i CoinStats Launchpad, a także zacząć oferować spersonalizowanego doradcę inwestycyjnego. Ponieważ w pierwszym kwartale będziemy wprowadzać nowe usługi DeFi, przewidujemy co najmniej 5-krotny wzrost liczby użytkowników !

To Ty, nasi użytkownicy, napędzacie rozwój CoinStats, a my mamy dla Was tak wiele aktualizacji i prezentów! Dziękujemy za bycie częścią społeczności CoinStats i inspirowanie nas do poprawy każdego dnia. Mam nadzieję, że jesteś tak samo podekscytowany obfitym i pięknym rokiem 2022, pełnym nowych modeli i podejść, jak my. Kołysaj się dalej, a do zobaczenia po drugiej stronie.

Z wdzięcznością, Narek CEO @ CoinStats

Źródło: coinstats.app
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy