16 dni temu

Oto, co dalej z Bitcoinem, gdy BTC walczy o odzyskanie poziomu 50 000 USD, według analityka kryptowalut Benjamina Cowena

Popularny analityk kryptograficzny i trader Benjamin Cowen przygląda się perspektywom Bitcoina (BTC), ponieważ wiodąca kryptowaluta nadal notuje poniżej 50 000 USD.

Cowen zauważa swoim 679 000 subskrybentów YouTube, że BTC jest obecnie znacznie poniżej pasma wsparcia hossy, wskaźnika technicznego będącego kombinacją 20-tygodniowej prostej średniej ruchomej (SMA) i 21-tygodniowej wykładniczej średniej ruchomej (EMA).

Bitcoin w chwili pisania tego tekstu był sprzedawany po 46 265,39 USD i spadł o ponad 2% w ciągu ostatnich 24 godzin.

20-tygodniowa SMA wynosi około 53 000 USD, a 21-tygodniowa EMA wynosi nieco poniżej 51 000 USD, co według Cowena oznacza, że ​​Bitcoin może być przez kilka miesięcy.

„Historycznie wiemy, że zejście poniżej 20-tygodniowego SMA, gdy mamy tygodniowe zamknięcia poniżej tego – może minąć kilka miesięcy, zanim będziemy mogli wybić się powyżej tego poziomu.

Jeśli pamiętacie, w lecie zeszliśmy pod ziemię w połowie maja, a ponad to nie wycofaliśmy się aż do sierpnia.

Tym razem zeszliśmy poniżej tego poziomu pod koniec listopada, więc do tej pory minął nieco ponad miesiąc. Mam na myśli to, że wydaje się całkowicie rozsądne, że wciąż możemy mieć sposoby na pokonanie, zanim naprawdę zdołamy się wycofać.

Cowen wątpi, że Bitcoin będzie miał paraboliczny Q1, przewidując, że najważniejszy zasób kryptograficzny będzie „przez jakiś czas ograniczony zasięgiem”.

„Naprawdę nie widzę dużego szczytu manii cyklu rynkowego dla Bitcoina, dopiero znacznie głębiej w 2022 r., i znowu, może to nastąpić nie wcześniej niż w 2023 r.”

Zauważa jednak, że jeśli bitcoinowi uda się przekroczyć poziom 53 000 USD, to postawiłby na byka na wiodącej kryptowalucie.

i

Sprawdź cenę akcji Don't Miss a Beat – Zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej Śledź nas na Twitterze , Facebooku i Telegramie Surfuj po codziennej mieszance Hodl
Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości
Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Zdjęcie: Shutterstock/Sensvector/lassedesignen

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy