18 dni temu

Oto, co dalej dla FTM i BLISKIEJ ceny w nadchodzących dniach

Cena Bitcoin spadła o 8,88% do 42,654 USD na Coinmarketcap. Kapitalizacja rynkowa kryptowaluty spadła do 808,445 miliardów dolarów.

Cantering Clark, pseudonimowy trader mający 99 000 obserwujących na Twitterze , mówi, że ostatnie zachowanie cenowe Bitcoina przypomina sytuację, gdy jego cena wynosiła blisko 30 000 USD, zanim cena podwoiła się w czasie krótszym niż trzy miesiące.

Byki FTM pod kontrolą

Fantom, konkurent Ethereum, jest również na radarze tradera (FTM). Jak mówi , ruch cen FTM wydaje się być wyjątkowo silny teraz, gdy znajduje się w punkcie kontrolnym z zeszłego miesiąca, czyli na poziomie, na którym dokonano największego obrotu.

Negatywne tendencje rynkowe zostały zignorowane przez FTM. Ponieważ waluta oscyluje wokół poziomu oporu 2,90 USD, byki cenowe Fantom przejmują kontrolę nad rynkiem. Choć w ciągu ostatnich 24 godzin spadł o 9 proc.

W kolejnym kroku wzrostowym FTM/USD może wzrosnąć powyżej 3,00 USD. Wygląda na to, że trudny czas tego krypto już minął, ponieważ próbuje ustanowić nowy trend.

Oczywiste jest, że wybicie powyżej bariery 3 USD zachęci więcej kupujących do zwiększenia swoich pozycji, co spowoduje, że cena przekroczy górną granicę kanału i osiągnie poziomy oporu 3,4, 3,6 i 3,8 USD.

Jeśli powyższe poziomy oporu nie zostaną przełamane, negatywna presja może wzrosnąć, a poziomy wsparcia mogą wynosić 2,5, 2,3 i 2,1 USD.

W pobliżu ceny e Eyeing Massive Rally

Cantering Clark ostatnio zainteresował się altcoinem NEAR. Uważa on , że cena NEAR jest przygotowana na znaczne wzrosty i jest gotów złożyć zlecenia kupna prawie o 30% poniżej obecnej ceny 17,00 USD, aby czerpać zyski z rajdów.

Obecnie cena NEAR wynosi 15,71 USD i spadła o ponad siedem procent. NEAR jest poniżej 18 USD, co obecnie działa jako opór.

To kolejna poważna przeszkoda do zbadania. Kryptowaluta osiągnęła nowy rekord wszechczasów 4 stycznia i musi przekroczyć ten poziom, aby kontynuować swój wzrost.

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy