16 dni temu

Sześć Altcoinów zrobi duże ruchy w 2022 roku, według Crypto Tradera Austina Arnolda

Współgospodarz Altcoin Daily, Austin Arnold, wymienia sześć aktywów kryptograficznych, które według niego mają eksplodować w tym roku.

W nowym filmie na YouTube Arnold mówi swoim 1,18 milionom subskrybentów, że rozmach z 2021 r. będzie kluczem dla tych altcoinów w 2022 r., poczynając od platformy inteligentnych kontraktów Solana (SOL).

„Solana odniosła tak wiele sukcesów w ciągu ostatnich 9 do 12 miesięcy.

Podejrzewam, że w 2022 r., w ciągu najbliższych 9-12 miesięcy, ten trend będzie się utrzymywał”.

Arnold wymienia kilka fundamentalnych czynników, dlaczego spodziewa się, że Solana będzie się dalej rozwijał, głównie skupiając się na sukcesie portfela Phantom w blockchainie, który obecnie może pochwalić się ponad 10 milionami użytkowników.

Współgospodarz Altcoin Daily przewiduje również start interoperacyjnej sieci blockchain Polkadot (DOT) w 2022 r., w dużej mierze dzięki aukcjom parachain projektu.

„Zakładając, że firmy spróbują dostać się na parachains Polkadot, co myślę, że zrobią to, pod koniec pierwszej partii aukcji, gdzieś pomiędzy 4 a 44,5 miliardami dolarów DOT będzie prawdopodobnie zamknięty na prawie dwa lata, zmniejszając potencjalną presję na sprzedaż i krąży podaż na rynku.”

Patrząc na dowód stawki blockchain Cardano (ADA), Arnold sugeruje, że całkowita aktywność rozwojowa altcoina w 2021 r. może wskazywać na duże zyski dla kryptowaluty w 2022 r.

Źródło: Świadomość

Przechodząc do rozwiązania skalowania warstwy 2 Polygon (MATIC), Arnold przewiduje, że wybuchowy 2021 MATIC przełoży się na dalsze zyski w 2022 roku, nawiązując do tweeta współzałożyciela Polygon, Mihailo Bjelica.

„Myślę, że w 2022 roku będzie to początek roku warstwy-2.

Podejrzewam, że MATIC będzie kontynuował swój rozmach w 2022 roku.”

Przechodząc od altcoinów warstwy 1 i warstwy 2, Arnold przewiduje, że Chainlink (LINK) w końcu eksploduje w 2022 roku, mimo że nie spełni oczekiwań wielu traderów w 2021 roku.

Zauważając, że cena LINK nie osiągnęła ostatnio nowych rekordów wszech czasów, Arnold wskazuje, że wiele innych wskaźników wzrostu Chainlink jest pozytywnych. Arnold oczekuje, że udostępnienie protokołu interoperacyjności między łańcuchami LINK, tyczenia LINK i warstwy abstrakcji dla przedsiębiorstw będzie nadal napędzać rozwój Chainlink w przyszłości.

Wreszcie, Arnold przygląda się zdecentralizowanemu finansowemu bluechipowi altcoin Aave , który niedawno ogłosił plany zbudowania mobilnego portfela.

„W sumie, mając zestaw celów na pierwszy kwartał przyszłego roku, Aave wydaje się nabierać rozpędu, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwój zorientowany na ekosystem.

Tak więc Aave z pewnością sporządzi dziś naszą listę.

i

Sprawdź cenę akcji Don't Miss a Beat – Zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej Śledź nas na Twitterze , Facebooku i Telegramie Surfuj po codziennej mieszance Hodl
Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości
Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock/Scrudje/DDevecee

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy