16 dni temu

Skala szarości równoważy fundusz DeFi, dodając AMP

Największa na świecie firma zajmująca się zarządzaniem aktywami cyfrowymi, Grayscale, ogłosiła, że ​​przywraca równowagę swojego funduszu DeFi i skorygowanych wag funduszu Digital Large Cap Fund.

W ogłoszeniu wydanym przez platformę 3 stycznia odnotowano zmiany, które Grayscale wprowadzi w obu funduszach.

Skala szarości równoważy dwa fundusze

W ogłoszeniu zauważono, że Grayscale równoważy wagi dla funduszu DeFi za pomocą tokena AMP. AMP to natywny token sieci płatniczej Flexa. Dodatkowo usunęła Bancor (BNT) i Universal Market Access (UMA).

Flexa integruje token AMP jako zabezpieczenie płatności dokonywanych przez sieć. Płatności są później rozliczane w walutach fiducjarnych, umożliwiając sprzedawcom w sieci łatwe i bezpieczne otrzymywanie płatności kryptograficznych.

Firma zarządzająca aktywami cyfrowymi przetasowała wagi i nie zmieniła listy tokenów dla Grayscale Digital Large Cap Fund (GDLC). Fundusz DeFi będzie teraz składał się z dziewięciu różnych kryptowalut w sektorze DeFi.

Fundusz będzie teraz miał Uniswap (UNI), który przyjmie największą wagę na poziomie 42,33%, podczas gdy AMP zajmie 7,39%. Zmiany wprowadzone w tym funduszu są podobne do zmian wprowadzonych w Coindesk DeFi Index (DFX).

Obecnie cena akcji funduszu Grayscale DeFi wynosi 5,56 USD, co odzwierciedla wzrost o 11,2% od czasu jego powstania 14 lipca. Cena akcji tego funduszu wynosi 5 USD. Łączne aktywa pod zarządzaniem (AUM) tego funduszu wynoszą 11,6 miliona dolarów, podczas gdy akcje pozostające w obrocie wynoszą 2,08 miliona.

Bitcoin Trust firmy Grayscale nadal przejmuje prowadzenie

Grayscale Bitcoin Trust nadal przejmuje prowadzenie. Łączne aktywa zarządzane przez ten fundusz wynoszą 30,1 mld USD. Akcje tego trustu są notowane po 34,27 USD, co stanowi 23% wzrost od 14 lipca i prawie 60% wzrost w ciągu ostatniego roku.

Bitcoin Trust i DeFi Fund to dwa najlepiej działające fundusze w skali szarości. Obydwa osiągnęły lepsze wyniki niż DeFi Pulse Index (DPI), największy detaliczny indeks DeFi pod względem kapitalizacji rynkowej od 14 lipca. Wskaźnik DPI ma wysoki wolumen obrotu i spadł o 2% w tym samym okresie.

Dodatkowo Grayscale odnotowała najwyższy wzrost zasobów bitcoinów wśród spotowych ETF-ów bitcoinowych i korporacji w 2021 roku. Obecnie firma ma 71% udziału w rynku spotowych ETF-ów i zasobów bitcoinowych wśród korporacji.

Twój kapitał jest zagrożony.

Czytaj więcej:

Źródło: insidebitcoins.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy