17 dni temu

Portfolio improwizowanych funduszy DeFi w skali szarości

Platforma zarządzania aktywami kryptowalut, Grayscale Investments, zgodnie z metodologią CoinDesk DeFi Index, ogłosiła zaktualizowane wagi składników funduszy dla każdego produktu w związku z ich odpowiednimi kwartalnymi przeglądami.

Firma 3 stycznia 2022 r. ogłosiła odwrócenie składowych swojego indeksu DeFi w ramach kwartalnego przywracania równowagi. To już drugi raz, kiedy firma ponownie zbilansowała swój fundusz DeFi od czasu jego powstania w lipcu 2021 roku.

Firma ogłosiła 1 października 2021 r., że dostosowała portfel funduszu Digital Large Cap Fund i dodała Uniswap (UNI) i Solana (SOL). Zgodnie z artykułem Tron Weekly Journal na temat tego ruchu Grayscale, Solana i Uniswap dołączyły do ​​elitarnej listy portfela znanego jako Grayscale Digital Large Cap Fund (GDLC).

Grayscale potwierdziło, że usunie z indeksu Bancor (BNT) i Universal Market Access (UMA) oraz doda Amp (AMP). Bancor i UMA łącznie oszacowano na 2% lub 2,9% indeksu w momencie jego uruchomienia. Firma uruchomiła fundusz i jego indeks w lipcu 2021 r., aby wspierać inwestorów z ekspozycją na rynek kryptowalut, bez nadzoru samych tokenów.

AMP stanowi 7,39% funduszu DeFi firmy Grayscale

AMP to prymitywny token sieci Flexa, sieci płatności, która umożliwia kryptowalutowe płatności w sklepach fizycznych i internetowych. Flexa używa tokena AMP do zabezpieczania płatności aktywów cyfrowych, gdy są one potwierdzane w odpowiednich łańcuchach bloków i rozlicza płatności w sankcjonowaniu dla beneficjenta.

Umożliwiając płatności za pośrednictwem sieci Flexa, sprzedawcy Aiding mogą łatwo i bez stresu akceptować płatności w BTC, ETH i innych aktywach cyfrowych. Sieć Flexa jest jednym z kilku projektów mających na celu przyspieszenie rozwoju blockchaina w dojrzały system pieniężny typu „peer-to-peer”.

Jak informowaliśmy, składniki funduszu DeFi Fund składały się z następujących tokenów i wag:

  • Uniswap (UNI), 42,33%
  • Aave (AAVE), 13,06%
  • Krzywa (CRV), 10,63%
  • MakerDAO (MKR), 8,99%
  • Wzmacniacz (AMP), 7,39%
  • Roczne Finanse (YFI), 6,34%
  • Mieszanka (COMP), 5,02%
  • Syntetyk (SNX), 3,15%
  • SudhiSwap (SUSHI), 3,09%

Grayscale potwierdziła, że ​​zamierza rozwinąć swój produkt GBTC w prymitywny fundusz giełdowy. Firma zwróciła się również do organów nadzoru finansowego o uruchomienie funduszu ETF, który śledziłby firmy działające w świecie aktywów cyfrowych.

Źródło: www.tronweekly.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy