14 dni temu

Gjør DeFi enkelt dla inwestora: Her kan du kjøpe Yearn.finance

Yearn.finance pl av dagens største vinnere. I skrivende stund har den økt 11 % i løpet av de siste 24 timene. Hvis du vil vite hva den dyreste kryptoen er, om det er en god investering, og gode steder å kjøpe Yearn.finance, har vi alt for deg og mer i denne guiden.

Topp steder å kjøpe Yearn.finance nå

eToro

eToro to jedna z wiodących na świecie platform do handlu wieloma aktywami, oferująca jedne z najniższych stawek prowizji i opłat w branży. Funkcje społecznościowego handlu kopiowaniem sprawiają, że jest to doskonały wybór dla początkujących.

Kup YFI z eToro już dziś

Plus500

Plus500 jest wiodącym dostawcą kontraktów na różnice kursowe (CFD), oferującym transakcje lewarowane na ponad 2000 instrumentów finansowych, w tym Forex, towary, indeksy, akcje, opcje i kryptowaluty. Numer licencji CySEC (nr 250/14)

Kup YFI z Plus500 już dziś

Hva er Yearn.finance?

Yearn.finance jest agregacją dla inwestorów w finansach desentralisert (DeFi), a także automatyzuje bruker dla maksimere fortjenesten fra avkastningsoppdrett.

Bezpłatne Więcej informacji na temat stadionu DeFi-plassen dla inwestorów, którzy mają do czynienia z narzędziami technicznymi lub narzędziami do obsługi, aby uzyskać informacje na temat aplikacji w szerokim zakresie handlu.

Tjenesten, tidligere kjent som i Earn, ble lansert in luty 2020, and har sett en enorm Vekst de siste månedene ettersom nde debiuterte produkty i utviklere ga ut internt token YFI.

Bør jeg kjope Yearn.finance w dniu?

YFI-prisspådommer oferuje różne ekspertyzy i ekspertyzy. Utvis ekstremum forsiktighet na tar avgjørelser som påvirker din økonomi.

Yearn.finance prisprediksjon

Wallet Investor to niedźwiedź niedźwiedzi na stronie Yearn.finance. De tror den kan falle od 40,073 $ (za żółtą kartkę) do 25.000 $ na gołe i stare, trochę za 38%. Dette gjør YFI til en dårlig kortsiktig inwestowania.

Yearn.finance w mediach społecznościowych

Źródło: coinjournal.net
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy