21 dni temu

Podaruj NFT swoim bliskim w tym sezonie świątecznym

Wybór idealnego prezentu na okres świąteczny i wysłanie go online nie zawsze jest łatwym zadaniem, zwłaszcza gdy masz przyjaciół i rodzinę mieszkającą za granicą. Możesz wybrać najlepszą usługę dostawy i nadal nie możesz uciec od problemów związanych z łańcuchem dostaw, które skutkują opóźnionym przybyciem prezentów. Czy to Boże Narodzenie, czy sylwester, kto lubi dostawać prezent po zakończeniu wszystkich uroczystości?

Jeśli szukasz sposobów, aby zaskoczyć swoich bliskich niezapomnianym i niezwykle modnym prezentem na ten sezon świąteczny, NFT są dla Ciebie najlepszą opcją. Prezentowanie NFT jest nie tylko wyjątkowe, ale także otwiera drzwi do zupełnie nowego świata dla odbiorcy (jeśli są rodzące się w branży kryptograficznej). Jeśli Twoi znajomi i rodzina już interesują się kryptowalutami i uwielbiają pomysł NFT, zdecydowanie powinieneś skorzystać z okazji, aby zaimponować im prezentami NFT.

Będąc najbardziej ekscytującym rozwojem w branży kryptograficznej, przestrzeń NFT gwałtownie rośnie od kilku lat. Na podstawie raportu opublikowanego przez firmę Chainalysis, zajmującą się analizą blockchain, użytkownicy wydali około 26,9 miliardów dolarów na kryptowaluty na giełdach NFT w 2021 roku. Biorąc pod uwagę niedawny boom na NFT, są one świetną alternatywą dla tradycyjnych prezentów, które dla niektórych mogą być łatwe do przewidzenia . Przyjrzyjmy się niektórym powodom, dla których NFT są najlepszą opcją na prezent w tym okresie świątecznym.

Najlepszy prezent online dla miłośników sztuki

Większość NFT, które widzimy w dzisiejszym świecie, to dzieła sztuki – zarówno fizyczne, jak i cyfrowe. Sposób, w jaki postrzegamy sztukę, znacznie się zmienił po wynalezieniu NFT. Nie tylko zapewniają twórcom możliwość zarobienia znacznych kwot (w krypto), ale także pozwalają im uzyskać prawa własności do ich dzieł. Co więcej, milenialsi i pokolenie Z są bardziej zafascynowane tymi cyfrowymi dziełami sztuki i szybko przyjmują ten nowy trend.

Wielbiciele sztuki z pewnością podziękują za wybranie prezentów artystycznych NFT na tegoroczny sezon świąteczny. Jeśli masz jakichś artystów w swoim kręgu znajomych, zaprezentuj im NFT, bo kto może docenić pracę twórcy bardziej niż inny twórca? W przeciwieństwie do tradycyjnych dzieł sztuki, które są prezentowane w galeriach i muzeach, dzieła NFT są łatwo dostępne dla Ciebie i odbiorcy.

Stwórz własną grafikę i podaruj ją jako NFT

Czy jesteś sam artystą i lubisz wysyłać znajomemu ręcznie robione pocztówki i obrazy na specjalne okazje? Możesz zrobić to samo, zamieniając swoją fizyczną lub cyfrową sztukę w NFT. Nie tylko obrazy i szkice, możesz przekształcić dowolny plik cyfrowy, taki jak mp3, jpeg, png, mp4, gif, svg, w NFT i podarować go swoim ulubionym osobom. Włóż swoją kreatywność w sztukę i zaskocz znajomych, podarowując ją jako NFT na te Święta Bożego Narodzenia.

NFT marketplace as Starly wspiera tworzenie NFT za darmo (i bez opłat transakcyjnych).

Możesz stworzyć swoją pierwszą w historii grafikę NFT na Starly i wysłać ją swojemu najlepszemu przyjacielowi na te Święta Bożego Narodzenia. Platforma umożliwia połączenie z kontem w mediach społecznościowych, aby uzyskać dostęp do ich rynku.

Przedstaw świat krypto znajomym i rodzinie

W erze cyfrowej, w której ludzie handlują niematerialnymi walutami i ciężko pracują, aby stworzyć zupełnie inny wszechświat, Twoi bliscy mogli już przynajmniej raz słyszeć o kryptowalutach, blockchain i NFT. Mogą nie do końca rozumieć, czym jest ta nowa technologia i jak działa. Dlatego jest to idealny czas, aby przedstawić im świat kryptowalut, podarowując im cyfrowy przedmiot kolekcjonerski.

Ponieważ NFT są cyfrowymi przedmiotami kolekcjonerskimi, posiadanie cyfrowego portfela jest konieczne, aby otrzymać prezent. Musisz najpierw poprowadzić ich, aby skonfigurować portfel cyfrowy obsługujący NFT i pomóc w instalacji aplikacji na smartfonie lub komputerze. Pomaganie swoim bliskim w założeniu portfela cyfrowego i wysyłanie im NFT w prezencie wydaje się odpowiednim prezentem świątecznym w świecie, w którym technologia nieustannie ewoluuje.

Jeden krok w kierunku przyszłości Metaverse

Tradycyjne prezenty, takie jak droga biżuteria, zegarki lub diamenty, są świetne. Ale kiedy cały świat chce wejść do alternatywnego wirtualnego świata, dlaczego nie rozważyć lepszych opcji, takich jak NFT, jako prezentów? Podarowanie NFT nie tylko służy Tobie i członkom Twojej rodziny jako idealny prezent świąteczny, ale także utrzymuje Cię na pierwszej linii frontu, aby powitać przyszłość metaverse. Metaverse to kolejny duży krok w ewolucji nowoczesnej technologii, w której NFT odgrywają kluczową rolę jako przedmioty kolekcjonerskie.

Obiecujące osoby w przestrzeni kryptograficznej i firmy pracują nad budowaniem wirtualnego wszechświata. Nie tak dawno gigant mediów społecznościowych Facebook zmienił nazwę na „Meta” i przyciągnął uwagę ludzi na całym świecie. Popularne marki konsumenckie, takie jak Gucci, Louis Vuitton, Coca-Cola, Nike i Adidas, również wkraczają do świata metaverse i NFT. Chociaż do stworzenia absolutnego metawersu jest jeszcze długa droga, prace już się rozpoczęły i są w toku.

Niektóre platformy gier NFT już zapewniają użytkownikom wrażenia podobne do metaverse. Biorąc pod uwagę znaczący rozwój w tej dziedzinie, podarowanie NFT jest najlepszym wyborem na ten sezon świąteczny. Nawet jeśli Twoi bliscy są zupełnie nowi w tej przestrzeni, podziękują Ci później za podarowanie cyfrowych zasobów.

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy