19 dni temu

GCR tworzy nowe rozwiązanie tokenizacji klasy instytucjonalnej

Ze względu na postęp technologiczny i agresywne inwestycje w przyszłość, niektóre branże pojawiają się, a nawet przeżywają renesans. Powstanie DeFi i rozwój rozwiązań warstwy 2, pojawienie się projektów Metaverse i Web 3.0 oraz praktycznie co tydzień wykupywanie NFT przez celebrytów to tylko niektóre z rzeczy, które zdominowały nagłówki gazet na całym świecie.

Chociaż te postępy powoli wkradają się do świadomości głównego nurtu i zakłócają istniejące rynki, wydaje się, że istnieje przepaść między zastosowaniami w świecie rzeczywistym a wieloma z tych rozwiązań.

Wiele z tego można przypisać brakowi jasności przepisów, niedostatkom technologicznym, a nawet surowym standardom instytucjonalnym. W szczególności rozwiązania tokenizacji oparte na rzeczywistych aktywach wciąż nie są szeroko rozpowszechnione.

Do odważnych należą łupy

Projekty zdolne do pokonania tych przeszkód przyniosą ogromne korzyści. Przy wielu bilionowych rynkach wciąż stojących na uboczu, od sztuki, metali szlachetnych i nieruchomości, po wiele innych, które do tej pory zdecydowały się poczekać z przyjęciem technologii NFT i blockchain.

Sieć GCR to jeden z projektów, których celem jest wypełnienie pozornie astronomicznej luki między zgodnością z istniejącymi instytucjonalnymi standardami regulacyjnymi a wykorzystaniem potężnych korzyści, jakie oferują tokenizacja i blockchain.

Dla osób niezaznajomionych z siecią GCR, jej głównym celem, według założyciela projektu, jest stworzenie wspólnej płaszczyzny między tradycyjnym światem biznesu a ekosystemem blockchain jako całości.

We właściwym miejscu o właściwym czasie

 „GCR Mainnet zaspokoi tę część świata, która nie zna się na krypto”

Nowo uruchomiona sieć główna GCR została stworzona jako brama, która umożliwia użytkownikom, którym może brakować kryptowaluty, dostęp do sektora, a także interakcję z różnymi aktywami kryptograficznymi.

 „Obsługujemy tę część świata, która nie ma doświadczenia w krypto, zwłaszcza, że ​​nasze rozwiązanie tworzy bramę dla dostępu i interakcji z różnymi zasobami kryptograficznymi. Oprócz stworzenia systemu bram, zapewniamy również, że nowi użytkownicy są wprowadzani do bardzo uregulowanego i bezpiecznego środowiska, w przeciwieństwie do większości innych projektów DEX.”

Wyjaśnił Arturas Svirskis, jeden z założycieli projektu.

Nowa sieć główna GCR, oprócz tego, że jest łańcuchem bloków hosta, zawiera również wymianę kryptowalut, która jest podobna do konwencjonalnych platform bankowości internetowej. Platforma GCR Alliance została zaprojektowana w celu wyeliminowania wszystkich złożoności typowej platformy DEX i zamiast tego zastąpiła ją je z łatwą w obsłudze alternatywą.

 „Tak więc nasza platforma GCR Alliance, która jest giełdą powiązaną z naszą stroną internetową, znacznie bardziej przypomina aplikację bankowości internetowej niż giełdę kryptowalut. na konwersje flashowe i umożliwiamy bardzo łatwe wejścia i wyjścia na platformę.”

Svirskis podświetlone.

Konwersja Flash ułatwia łatwą i bezpieczną interakcję z Crypto i Fiat Assets

Jedną z kluczowych cech platformy GCR Alliance jest jej „konwersja flash”, która ułatwia wymianę aktywów kryptograficznych, a także interakcje między kryptowalutami i walutami fiducjarnymi. Według Svirskis, w przeciwieństwie do większości, które są obecnie dostępne na rynku, ta funkcja pozwala również na łatwe wejście i wyjście podczas działań handlowych, a nawet samą główną platformę.

W jego słowach

 „Strona wymiany jest celowo zaprojektowana tak, aby wyglądała jak aplikacja bankowości internetowej, a nie jakaś giełda kryptowalut”.  

Handlując na platformie GCR, użytkownicy uzyskają dostęp do wszelkiego rodzaju aktywów kryptograficznych na całym świecie i będą mogli dalej wchodzić z nimi w niezależną interakcję. Co ciekawe, użytkownik może zyskać do 14% APY na natywnym zasobie sieci, $GCR, nawet podczas handlu z innymi niestabilnymi tokenami dostępnymi w sieci.

Podczas gdy GCR Alliance jest ogólnie skierowany do indywidualnych handlowców niezaznajomionych z przestrzenią, nowo uruchomiona sieć główna, która służy również jako sieć GCR, ma na celu pomoc tym wielomilionowym przedsiębiorstwom, które chcą wejść w przestrzeń kryptograficzną. W szczególności sieć GCR, która działa również jako łańcuch bloków hosta, została zaprojektowana z myślą o „głowach technicznych” planujących budowę własnych tokenów.

Plan polega na współpracy z tą grupą partnerów, poprowadzeniu ich przez proces i upewnieniu się, że ich inwestycja jest dobrze i bezpiecznie wykorzystana. Według Svirskisa, istniejąca obecnie infrastruktura jest w swej istocie wadliwa, zwłaszcza że większość firm nie ma dobrego zrozumienia przestrzeni krypto i blockchain, ale mimo wszystko przystępuje do zbierania funduszy na projekty, co najczęściej kończy się katastrofą .

 „Nie rozumieją biznesu kryptograficznego, ale chcą zbierać fundusze. I w końcu tworzą, wiesz, tokeny, aby w zasadzie zbierać fundusze, a następnie wymyślać, jak zbudować firmę później”.

zauważył Svirskis.

Z drugiej strony, sieć GCR działa wprost przeciwnie, ponieważ koncentruje się na firmach, które mają już istniejące modele biznesowe, łańcuchy dostaw, aktywa itp. Zasadniczo sieć skupia się na wielomilionowych przedsiębiorstwach, które chcą wejść w przestrzeń blockchain i tokenizować swoje aktywa.

Zapewniając łatwą w obsłudze platformę dla takich przedsiębiorstw, sieć GCR zapewnia również, że tworzą one regulowane, bezpieczne środowisko, umożliwiające partnerom wejście do przestrzeni kryptograficznej bez obaw.

 „Nasza sieć umożliwia korzystanie z różnych funkcji, które ułatwiają nam ich stosowanie. Łatwiej jest dostosować zgodność, a także regulować zmiany w swoich jurysdykcjach. Mogą stale modyfikować te zmiany, jeśli zdecydują się to zrobić. bardzo dynamiczne środowisko, w którym mogą regulować własne aktywa.”

Svirskis wyjaśnił.

Sieć GCR została zaprojektowana w taki sposób, aby opłaty sieciowe nie mogły wzrosnąć nieproporcjonalnie, w przeciwieństwie do innych sieci blockchain, takich jak Ethereum i ich rówieśnicy. Według Arturasa jest to możliwe, ponieważ sieć GCR korzysta ze stabilnego zasobu natywnego, w przeciwieństwie do innych, których liczba natywnych tokenów wzrosła w konsekwencji 10-krotnie, 1000-krotnie lub nawet więcej.

 „Jesteśmy pierwszą siecią na świecie, która ma stabilną monetę w centrum sieci. Zatem $GCR znajduje się w centrum sieci. Do tej pory $GCR znajdował się w sieciach Ethereum i Binance Smart Chain. Jednak , dzięki najnowszej aktualizacji znajduje się teraz również w naszej sieci głównej.”

Arturas zauważył na zakończenie.

Ostatecznie, w przeciwieństwie do innych sieci blockchain, sieć GCR zapewnia satysfakcjonujący poziom komfortu zarówno dla przedsiębiorstw, jak i osób, które w przeciwnym razie mogą nie być zaznajomione z branżą kryptograficzną, a zatem nie mogą wchodzić w interakcje ze światem blockchain.

    Źródło: dailycoin.com
    Zgarnij darmowe kryptowaluty
    Aktualne airdropy