19 dni temu

Gains Network odblokowuje pierwszą część 750 000 $ dotacji na rozwój zdecentralizowanej, lewarowanej platformy handlowej gTrade

Monachium, Niemcy, 5 stycznia 2022 r.,

Gains Network , twórca zdecentralizowanej lewarowanej platformy handlowej nowej generacji gTrade, złożył wniosek o finansowanie w wysokości 750 000 USD od Polygon DeFi, aby osiągnąć kolejne dwa ważne kamienie milowe na swojej mapie drogowej.

Gains Network odblokował początkowy budżet w wysokości 250 000 USD w tokenach MATIC, aby pomóc osiągnąć cztery kluczowe cele w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Jego pierwszy kamień milowy, który został wyznaczony miesiąc temu i jest już prawie osiągnięty dzięki wzrostowi organicznemu, obejmuje utrzymanie dziennego wolumenu transakcji o wartości ponad 30 milionów USD przez co najmniej 10 dni oraz 20 000 USD maksymalnego zabezpieczenia na transakcję, co umożliwia jego skarbiec DAI. Dodatkowe cele obejmują 4 miliony dolarów w płynności GNS/DAI i 2 miliony dolarów całkowitej wartości zamkniętej w skarbcu DAI, które już zostały osiągnięte.

Chociaż cele te były ambitne, niedawny szybki wzrost sprawia, że ​​gTrade jest już na dobrej drodze do ich osiągnięcia, z obecnym średnim dziennym wolumenem transakcji wynoszącym 20 mln USD i maksymalnym zabezpieczeniem na poziomie 18 000 USD, które wzrosło z zaledwie 6000 USD przed jego DAI aktualizacja repozytorium niecałe dwa tygodnie temu. Ma również ponad 7 milionów dolarów w TVL w płytach LP GNS/DAI i udało mu się osiągnąć 1,8 miliona dolarów TVL w swoim skarbcu DAI zaledwie 4 dni po otwarciu.

Gains Network buduje gTrade, superszybką i wydajną pod względem płynności zdecentralizowaną, lewarowaną architekturę handlową, która najlepiej wykorzystuje łańcuch bloków Polygon, protokół i platformę do budowania i łączenia sieci blockchain kompatybilnych z Ethereum oraz ekosystem aplikacji DeFi z niższymi transakcjami koszty i szybsze prędkości niż Ethereum.

gTrade oferuje duże korzyści dla traderów, w tym dźwignię na medianie cen spot oraz obietnicę 0% opłat za finansowanie i 0% wpływu na cenę dzięki unikalnej, agnostycznej architekturze handlu syntetycznego opartej na wydobywaniu i spalaniu natywnego tokena GNS.

Platforma gTrade oferuje obecnie 43 kryptowaluty z dźwignią od 5 do 150 razy oraz 10 głównych par Forex z dźwignią do 1000 razy, z architekturą w pełni łańcuchową. Transakcje są precyzyjnie realizowane za pośrednictwem zdecentralizowanej sieci Oracle Chainlink na żądanie Gains Network po średniej cenie spot pochodzącej z wielu źródeł wymiany, aby zapewnić handlowcom możliwie najbardziej uczciwe ceny. gTrade ma również tę zaletę, że nie wymaga płynności dla każdej pary, ponieważ 100% płynności rozliczeń we wszystkich parach handlowych jest wspierane przez pulę GNS/DAI i skarbiec DAI.

Gains Network wierzy, że platforma gTrade jest już gotowa do obsługi tysięcy użytkowników i setek milionów wolumenów, więc nadszedł czas na rozwój. Jej ambitny plan wymaga dodatkowych 500 000 USD finansowania z Polygon DeFi, aby osiągnąć drugi kamień milowy, który wymaga 100 milionów USD w dziennym wolumenie obrotu przez co najmniej 10 dni, maksymalnie 50 000 USD. na zabezpieczenie transakcji, 10 milionów dolarów w GNS/DAI LP i 5 milionów dolarów zainwestowanych w skarbiec DAI.

Gains Network powiedział, że jego ostatecznym celem jest uczynienie gTrade i Polygon głównym miejscem docelowym zdecentralizowanego handlu lewarowanego na blockchain. „Współpraca z firmą Polygon przy tym programie zachęt handlowych to dla nas wielka przyjemność. Misją Gains Network z gTrade zawsze było dostarczanie innowacyjnego, zdecentralizowanego i uczciwego rozwiązania dla handlu lewarowanego. Teraz nadszedł czas, aby świat zdał sobie sprawę, że Polygon to TEN blockchain do handlu z dźwignią!” powiedział nam Sébastien, ich założyciel.

O zyskach sieci

Gains Network buduje innowacyjny ekosystem produktów DeFi na Polygon. Dzięki platformie gTrade ma na celu wprowadzenie wydajnej pod względem płynności, zdecentralizowanej, lewarowanej architektury handlowej do łańcucha bloków Polygon.

Łączność
  • Sebastien
  • kontakt@gains.trade
Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy