10 dni temu

Analiza cen FTT: rosnące nachylenie RSI w tokenach FTX wskazówki Nadchodzący byczy rajd

Wykres techniczny FTX wskazuje ogólny trend spadkowy tego tokena. Cena tokena spadła ostatnio do 0,786 FIB i nadal stara się uzyskać wystarczający popyt. Jednak bycza dywergencja na wykresie RSI sugeruje bycze ożywienie po tym wsparciu.

Wykres TradingViewsource- Tradingview

Wyniki w przeszłości na wykresie tokenów FTT

Od ostatniego kwartału 2021 r. token FTX zwyżkował w dół. Z poprzedniego maksimum wynoszącego 86,2 USD cena tokena spadła o 57% i spadła do 0,786 poziomu zniesienia Fibonacciego (36,2 USD).

Nabywcy rynkowi próbowali kilku prób rozpoczęcia nowego rajdu. Jednak silna presja podażowa z poziomu 44,22 USD odrzuciła tę parę natychmiast i sprowadziła ją z powrotem do najniższych poziomów wsparcia.

Konsolidacja tokenów FTX w krótkim zasięgu

Wykres TradingViewsource- Tradingview

Ten niższy przedział czasowy pokazuje, że cena tokena FTT wahała się między 44,2 a 36,5 USD z ostatniego miesiąca. Konsolidacja wskazuje na wąski zakres na wykresie technicznym, zapewniając okres ponownego testowania ceny będącej w trendzie.

W każdym razie ten krótki zasięg oferuje doskonałą okazję do handlu, gdy cena przekroczy jeden z ich poziomów. Po niedawnej krwawej łaźni na rynku kryptograficznym cena tokena jest głupia z powrotem do niższego wsparcia wynoszącego 36,5 USD, gdzie ponownie pokazuje znak ożywienia.

Do czasu publikacji aktualna cena tokena FTT wynosi 38,36 USD, z zyskiem w ciągu dnia na poziomie 0,79%. Co więcej, 24-godzinna zmiana wolumenu wynosi 440,2 mln USD, co oznacza wzrost o 1,95%. Według coinmarketcap, token zajmuje 32 miejsce, a jego obecna kapitalizacja rynkowa wynosi 5,3 miliarda dolarów (-8,5%).

Wskaźniki techniczne-

  • -Nawet jeśli cena konsoliduje się w wąskim przedziale, dzienny RSI(40) to stały wzrost w kierunku wyższego poziomu. Ta bycza dywergencja wskazuje, że token ma większe prawdopodobieństwo uzyskania byczego wybicia z kluczowego oporu 44,2 USD
  • – Handel cenami FTT jest poniżej trendu definiującego 100 i 200 DMA. Co więcej, cena tokena uzyskuje silny opór z linii 50 DMA.
  • – Wskaźnik pasma Bollingera prowadzi większość akcji cenowych na tym rynku o ograniczonym zasięgu. Jednak cena ostatnio dała fałszerstwo z dolnej linii pasma, co może napędzać cenę do rajdu w kierunku górnego oporu.

Ważnymi poziomami działań cenowych są;

Opór: 44,2 USD 47,5

wsparcie: 36,5 USD, 30,7 USD

Źródło: coingape.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy