17 dni temu

Fantom rozwija się dzięki 118-krotnemu wzrostowi

Fantom (FTM) jest w pełnym rozkwicie pod względem akcji cenowej i Total Value Locked (TVL) przez ostatnie kilka tygodni. Projektowi udało się osiągnąć aż 100% wzrost w ciągu ostatnich siedmiu dni. Jednak z 17,56% wzrostem wolumenu obrotu, cena FTM wynosi 2,42 USD w momencie publikacji prasy.

Chociaż Fantom posiada najnowocześniejsze funkcje, takie jak wysoka zdolność obsługi transakcji , przystępne opłaty , ekscytujące nagrody i wiele innych, nadal nie jest atutem w pierwszej dwudziestce. Istnieje pewna liczba czynników, które ostatnio znalazły się w centrum uwagi, które potwierdzają zdrowy rozwój sieci.

Fantom TVL jest gotowy do wejścia do pierwszej piątki po przerzuceniu Matic!

Szersza kryptosfera straciła większość swoich zysków w pierwszej połowie grudnia. Podczas gdy druga połowa była imponująca, a Fantom pojawił się jako najbardziej zauważalny gainer wśród większości altcoinów poniżej pierwszej pięćdziesiątki . Toczyła się wojna między Fantomem i Maticem, która zdominowała ich całkowitą wartość.

Jednak ostatnio Fantom próbował prześcignąć TVL Matic, ale Matic udało się przejąć później. Z bardzo małą różnicą, FTM utrzymuje pozycję poniżej Matic w wysokości 7,11 miliarda dolarów TVL. Inną interesującą notatką jest to, że pseudonimowy trader ujawnił, że FTM odnotował drugi co do wielkości tygodniowy wzrost TVL po LUNA. Co więcej, blockchain zajmuje pierwsze 5 miejsce pod względem przeprowadzania w listopadzie łącznych transakcji on-chain na poziomie 21 milionów .

FTM rozkwita dzięki wzrostowi 118x!

Fantom to jedna z perełek low cap o przełomowych zaletach. Altcoin ma kapitalizację rynkową w wysokości 6 miliardów dolarów i ma potencjał do 10 - krotności i odwrócenia Solany w nadchodzącym cyklu byka. Jednak projekt ma solidne zastosowania w porównaniu z Ethereum. Podobnie jak Fantom jest kompatybilny z EVM, który posiada dużą ilość transakcji po niezawodnych kosztach . Co więcej, jest wysoce skalowalny niż Ethereum i posiada znaczny fundusz deweloperski. Jeden z zwolenników kryptowalut podzielił się fascynującą tabelą, aby wyjaśnić, w jaki sposób FTM jest nadal całkowicie niedowartościowany, a 118X stąd zaprowadziłoby go do pierwszej 2!

https://twitter.com/milesdeutscher/status/1475048075009802245 Łącznie ekosystem Fantom rozwija się ostatnio w szybkim tempie. Gdy inwestorzy zaczną zdawać sobie sprawę z zalet platformy nad innymi blockchainami, platforma ma ogromny potencjał, aby dotrzeć do miejsca, w którym zasługuje. Może to być obecnie najbardziej niedoceniany zasób, jeśli cena FTM może być 25-krotnie w nadchodzącym cyklu, wtedy zaparkowałaby swoją pozycję poniżej pierwszej piątki!

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy