miesiąc temu

Cztery duże firmy wezwały indyjskich pracowników do ujawnienia zasobów kryptowalut

Podobno cztery duże firmy nakazały swoim indyjskim pracownikom/pracownikom ujawnienie posiadanych zasobów cyfrowych, aby zachować gotowość do rozwiązania przyszłego potencjalnego konfliktu interesów.

Ze względu na gwałtowny wzrost popularności Internetu na świecie w ciągu ostatnich 15 lat ludzie otrzymują zatrudnienie i usługi na całym świecie, bez żadnych ograniczeń granic państw. Większość pracowników firmy również zastanawia się nad inwestycją kryptograficzną, ponieważ chcą pozbyć się długoterminowej pracy lub chcą bardziej doskonale cieszyć się życiem na emeryturze. Ale poza tymi wszystkimi rzeczami, istnieją pewne rodzaje problemów regulacyjnych, ponieważ niewiele krajów przyjęło kryptowaluty, ale niewiele jest takich, które zostały zbanowane, a z drugiej strony wiele krajów wciąż próbuje zrozumieć tę branżę.

Podobno firmy świadczące usługi profesjonalne z Wielkiej Czwórki – Deloitte, PwC, EY i KPMG, wezwały wszystkich indyjskich pracowników do poinformowania o wszystkich posiadanych przez nich aktywach kryptowalut.

W nakazie ujawnienia pracownicy są proszeni o ujawnienie każdego rodzaju możliwej inwestycji w krypto, która może być również powiązana z NFT, aktywami kryptograficznymi lub dowolnym rodzajem innego projektu kryptograficznego.

Zamówienie tych firm wezwało również pracowników do podania informacji o posiadanych kryptowalutach lub inwestycjach członków ich rodzin. Była to jednak część corocznego procesu oceny ryzyka.

Według Economic Times, osoba powołująca się na tę sprawę powiedziała, że ​​dwie firmy proszą o ujawnienie inwestycji w wysokości nawet 0,13 USD.

Jednak raport potwierdził również, że tego rodzaju zamówienie przez te firmy ma na celu zapewnienie, że konflikt interesów nie powinien mieć miejsca, ponieważ około kilka lat temu ludzie byli zainteresowani inwestowaniem w tradycyjne aktywa, ale to nowe pokolenie chce inwestować w kryptowaluty i ryzykowne aktywa.

Większość z tych firm poprosiła swoich partnerów i kadrę kierowniczą o ujawnienie zainteresowania inwestycjami Crypto, ale w szczególności PwC poprosiło również swoich pracowników.

Firmy te chcą rozwiązać przyszłe problemy, które mogą również wystąpić z powodu skłonności indyjskich pracowników i kadry kierowniczej do inwestowania w aktywa cyfrowe, ponieważ większość z tych firm ma bezpośrednie powiązania z indyjskim rządem i indyjskim bankiem rezerw.

Przeczytaj także: Tajlandia odkłada swój program pilotażowy CBDC do końca 2022 r.

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy