24 dni temu

Floki Inu zmierza do listingu na Coinbase. Petycja zebrała 35 tys. podpisów

Floki Inu zmierza do listingu na Coinbase. Petycja zebrała 35 tys. podpisówFloki Inu wytrwale idzie w ślady większego i starszego prowodyra, Shiba Inu. Niewątpliwie, ważnym kamieniem milowym dla każdego instrumentu jest listing na platformie będącej “dużym graczem” w branży. W przypadku krypto, jest to między innymi Coinbase czy Binance. Twórcy Floki Inu zachęcają społeczność do podpisania petycji, która sprawiłaby, że listing na Coinbase mógłby stać się możliwy.

Floki Inu: banalna idea za psim tokenem

Idea stworzenia tokenu Floki Inu zrodziła się zaledwie w czerwcu tego roku, gdy Elon Musk opublikował tweet, w którym chwalił się dołączeniem do jego rodziny nowego czworonoga o imieniu “Floki”. Nie trudno domyśleć się, że jest to szczeniak rasy Shiba Inu.

W rezultacie, w sierpniu powstał token Floki Inu, a już we wrześniu możliwy stał się handel.

Mój Shiba Inu będzie nazywał się Floki. – chwalił się 25 czerwca Elon Musk w tweecie, który stał się podwaliną pod kryptowalutę Floki Inu.

Zobacz również: Dogecoin (DOGE) i Shiba Inu (SHIB): dominacja pośród memecoinów z 85% udziału w sektorze

Floki Inu może trafić na Coinbase?

Zanim Floki Inu trafi na Coinbase, może minąć jednak sporo czasu. Oprócz kluczowej akceptacji przez zarząd platformy, konieczne jest także przebrnięcie przez dość surowce amerykańskie zabezpieczenia regulacyjne.

Coinbase podejmuje bardzo ostrożne kroki przed wprowadzeniem na giełdę jakiejkolwiek monety. Niemniej, oba najważniejsze memecoiny (DOGE i SHIB) są już handlowane na Coinbase, a także Binance. Zatem, wydaje się, że to tylko kwestia czasu zanim pojawi się tam także Floki: za projektem stoją przecież partnerstwa z dużymi klubami piłkarskimi czy firmami.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 168)

Społeczność wokół Floki Inu o nazwie “Viking Army” jest również dość solidna. Niedawno profil twitterowy projektu pochwalił się przekroczeniem przez Floki Inu granicy 380 tys. hodlerów.

Zaangażowanie “Viking Army” doprowadziło do tego, że petycja dotycząca listingu Floki Inu na Coinase umieszczona na portalu Change.org zebrała już niemal 35 tys. podpisów.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs asseco | blik co to jest | amrest gpw | płatność blik co to | kurs dolara australijskiego sprzedaż |

Źródło: comparic.pl
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy