miesiąc temu

Analiza cen Floki Inu: Token przygotowujący swój następny ruch wewnątrz wzoru zstępującego trójkąta

Od jesieni w listopadzie cena tokena FLOKI podążała w malejącym trójkącie. Ta para rezonuje między spadającą linią trendu a wsparciem w wysokości 0,000153 USD, gdy powoli zbliża się do wierzchołka. Handlowcy kryptowalut mogą spodziewać się silnego ruchu kierunkowego, gdy cena wyjdzie z tego wzorca.

Floki Kluczowe punkty techniczne:

  • Wykres RSI pokazuje byczą dywergencję na wykresie 4-godzinnym
  • Wolumen obrotu w ciągu dnia w tokenie Floki Inu wynosi 36,2 mln USD, co oznacza 207,5% zysku.

Analiza cen FLOKI Inu: token przygotowujący swój następny ruch wewnątrz wzoru zstępującego trójkąta source- Tradingview

Ostatnim razem, kiedy 13 grudnia omawialiśmy artykuł na temat Floki Inu , cena tokena pokazała nagłą 40% pompę próbującą wyrwać się ze strefy oporu wokół znaku 0,00016 USD.

Jednak kupujący nie byli w stanie utrzymać się powyżej tego poziomu i dlatego cena powróciła do dolnego wsparcia 0,000115 USD 20 grudnia. Co więcej, para kontynuowała postęp i nadal konsoliduje się między tymi samymi poziomami.

Cena tokena FLOKI porusza się poniżej 20- i 50-dniowej EMA, wskazując na niedźwiedzi trend w tym tokenie. Dzienny wskaźnik siły względnej (44) potwierdza niedźwiedzi sentyment w swojej cenie, a jego linia porusza się w bocznym zwyżce poniżej strefy neutralnej.

Wykres 4-godzinnych ram czasowych Floki/USD

Analiza cen FLOKI Inu: token przygotowujący swój następny ruch wewnątrz wzoru zstępującego trójkąta source- Tradingview

Akcja cenowa Floki Inu respektuje zstępujący wzór trójkąta z dziennego wykresu ram czasowych. Wskazuje to na jeszcze dalszy spadek tego tokena w momencie załamania się ceny od linii wsparcia, tj. blisko 0,000153 USD. Cena została niedawno odrzucona z opadającej linii trendu i ponownie przetestuje dolne wsparcie.

Jednak para zawsze ma rozsądną możliwość rozpoczęcia silnego zwyżkowego wzrostu, jeśli cena przebije linię trendu górnego oporu. Dlatego inwestorzy kryptowalut powinni poczekać, aż cena przekroczy jeden z tych poziomów.

Tradycyjny obrót sugeruje, że najbliższy poziom oporu dla ceny FLOKI to 0,0001375 $ i 0,000156 $. Z drugiej strony poziomy wsparcia oscylują w okolicach 0,0001 $ i 0,000084 $.

Źródło: coingape.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy