15 dni temu

Floki Inu (FLOKI) w nowym ATH w 2022 r. Oto dlaczego?

  • Oczekuje się, że Floki Inu (FLOKI) wkrótce oznaczy nowy ATH.
  • FLOKI z dumą wkracza w 2022 r. z ponad 390 000 posiadaczami.
  • Moneta memu z motywem psa została niedawno nazwana „ruchem”.

Mimo że w niektórych miejscach pojawiają się przepisy i wyzwania, inwestycje w kryptowaluty i usługi kryptowalutowe przeżywają boom na całym świecie. Z czego altcoiny odgrywają ważną rolę, przyczyniając się w dużej mierze do kapitalizacji rynku kryptowalut do tej pory.

Jedną z popularnych monet memów z motywem psów jest Floki Inu (FLOKI) . Floki to potężny memecoin, który wykorzystuje moc memów, aby uczynić świat lepszym miejscem. Co ciekawe, narodziny tej nowej kryptowaluty to zasługa fanów i społeczności Shiba Inu.

Co więcej, FLOKI ma ogromne szczęście, że rozpoczyna ten nowy rok z ponad 390 000 posiadaczami, którzy stali się częścią zespołu Floki Inu. Poza tym popularny projekt kryptograficzny określa się jako „ruch” na wejście w 2022 r. z silną bazą użytkowników na rynku.

Ciekawe powody Dlaczego? Nowy ATH wkrótce

Ponieważ na rynku pojawiają się nowe kryptowaluty, wzrośnie z wielu cennych powodów, a nawet może to być post celebryty w mediach społecznościowych. Tak więc w tej kolejności mamy kilka interesujących powodów, dla których FLOKI osiągnie swój nowy ATH w 2022 roku .

Floki Inu (FLOKI) jest inspirowany popularnym Ojcem Dożów, założycielem Tesli i SpaceX, Shiba Inu należącym do Elona Muska. Następnie Floki kołysze teraz w głównych interesujących obszarach, takich jak Valhalla Play to Earn (P2E) NFT Gaming Metaverse. Stawanie się coraz bardziej popularne na rynkach Floki, Floki University – platformy edukacyjne Crypto, Globalne Kampanie Marketingowe.

Z drugiej strony społeczność Floki Viking rośnie, przyciągając zainteresowanie wielu użytkowników. Tym samym rośnie przeciętnie zwiększając codziennie liczebność jej posiadaczy o około 10 tys. Co więcej, obserwatorzy na Twitterze Floki Inu rosną po jednej stronie, a prawie 271,1 000 osób śledzi konto. Tak więc ten ogromny wzrost wskazuje na zapał wielu osób w tokenie FLOKI.

Jednak Floki Inu pracuje nad swoim rozwojem, aby pokonać wiele monet memów na konkurencyjnym rynku. Poza tym kapitalizacja rynkowa FLOKI wynosi obecnie zaledwie 1 miliard dolarów. Według CoinMarketCap , Floki Inu stoi na poziomie 0,000102 USD, co oznacza spadek o 6,03% w ciągu ostatnich 24 godzin. W ten sposób Floki przygotowuje swoje wyniki, aby wyprzedzić standardy kapitalizacji rynkowej DOGE i SHIB .

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy