22 dni temu

Floki Inu (FLOKI) na liście Top Indian Exchange

Floki Inu jest notowana na pierwszej indyjskiej giełdzie.

Floki Inu (FLOKI), moneta memowa z motywem psa, nazywająca siebie nie monetą memową, ale „ruchem”, rozpoczęła nowy rok 2022 z 10,07% wzrostem, ale nie utrzymuje trendu wzrostowego. W chwili pisania tego tekstu cena Floki konsoliduje się w zakresie od 0,0001000 do 0,0001150 USD.

24-godzinny wolumen obrotu wynosi 13 004 919,90 USD, co oznacza wzrost o 5,25% w porównaniu z poprzednią sesją.

Niedawno zespół stojący za Floki Inu (FLOKI) życzył „Szczęśliwego Nowego Roku” wszystkim „Wikingom Floki”. Zespół zauważył, że rok 2021 dał początek kryptorewolucji w postaci Floki – ruchu napędzanego nieustraszonym i żarłocznym duchem Wikingów Floki.

Zespół z entuzjazmem powiedział, że w przyszłym roku 2022 FLOKI całkowicie zdominuje rynek kryptowalut bez żadnych wątpliwości.

Obecnie zespół Floki Inu (FLOKI) jest w pełni skoncentrowany na głównych listach CEX, takich jak Kraken, Binance , Coinbase itp. W tym celu zespół wymienił różne petycje na stronie change.org i poprosił swoich obserwujących i posiadaczy o ich podpisanie.

Floki Inu (FLOKI) jest niedawno notowana na Giottus Cryptocurrency Exchange, wiodącej indyjskiej giełdzie kryptowalut.

Giottus zapewnia całodobowe wsparcie bankowe z funkcją wpłat i wypłat w indyjskiej walucie INR przy obrocie wynoszącym 15 milionów USD w ciągu ostatnich 24 godzin.

Aby uczcić notowanie Floki Inu (FLOKI), indyjska giełda obiecała rozdanie 1000 FLOKI każdemu użytkownikowi, który zdeponuje FLOKI u Giottusa przed 15 stycznia 2022 r.

Niedawno Bitglobal, wcześniej Bithumb global, ogłosił listę Floki Inu.

Źródło: thecryptobasic.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy