21 dni temu

Fintech Startup Revuto, aby wyświetlić swój token zarządzania subskrypcjami na giełdach Gate.io i KuCoin

Podwójna lista tokenów REVU jako pierwsza dla aktywów Cardano-Native

Revuto, startup fintech z Cardano, 7 stycznia 2022 r. wystawi swój natywny token REVU na wiodących scentralizowanych giełdach Gate.io i KuCoin , co oznacza pierwszą instancję, w której zasób natywny Cardano dołączy do dwóch CEX w tym samym czasie.

Token REVU jest rdzeniem Revuto dApp, pierwszego dApp zbudowanego na blockchainie Cardano. Będzie służył jako token zarządzania dla ekosystemu Revuto, jednocześnie umożliwiając użytkownikom zarabianie poprzez obstawianie i dostęp do mikropożyczek i innych usług DeFi w dApp Revuto. Ponadto token REVU będzie również odgrywał kluczową rolę w umożliwieniu użytkownikom dokonywania płatności za subskrypcje, pomagając im zaoszczędzić pieniądze w porównaniu z płatnościami fiducjarnymi.

Dzięki notowaniu tokena REVU w CEX inwestorzy detaliczni będą mogli wejść do ekosystemu Revuto i uzyskać dostęp do szerokiej gamy usług DeFi oferowanych przez Revuto dApp wraz z podstawowymi usługami zarządzania subskrypcjami.

Dyrektor generalny i współzałożyciel Revuto, Vedran Vukman, deklaruje: „Jesteśmy dumni, że ponownie tworzymy historię z REVU, po tym, jak byliśmy pierwszym ICO, opublikowaliśmy pierwszy portfel Cardano lite i bijąc rekordy wraz z naszym wzrostem – jesteśmy teraz pierwszymi, którzy wymieniają się na poziomie 1 CEX, KuCoin i Gate.io…Nasz etos to praca tylko z najlepszymi; aby zapewnić naszym klientom i inwestorom najlepsze produkty i zwroty. Może to potrwać dłużej i często jest trudniejsze – ale jest to właściwy sposób na budowanie długoterminowej wartości”.

Rozwiązanie do zarządzania subskrypcjami oparte na technologii Blockchain

Zaprojektowany z myślą o dzisiejszej rozwijającej się gospodarce na żądanie, Revuto obsługuje płatności cykliczne za subskrypcje obejmujące szeroki zakres kategorii. Revuto dApp wykorzystuje blockchain Cardano, sieć blockchain trzeciej generacji, która obsługuje duże wolumeny transakcji za ułamek kosztów w porównaniu z innymi istniejącymi blockchainami.

Wraz z błyskawicznym rozwojem gospodarki opartej na subskrypcji, firmy z głównego nurtu coraz częściej przechodzą na model subskrypcji. Jednocześnie zmieniają się również zachowania konsumenckie z modelu opłat jednorazowych na subskrypcje. Revuto pokonuje przeszkody, które sprawiają, że subskrypcje są mniej użyteczne na dużą skalę jako rozwiązanie do zarządzania subskrypcjami.

Wśród tego wszystkiego większość użytkowników uważa, że ​​proces anulowania subskrypcji jest trudny do nawigowania, zapominają o zatrzymaniu trwających subskrypcji lub padają ofiarą ukrytych opłat. Zasadniczo Revuto dApp rozwiązuje wszystkie te problemy, wykorzystując technologię blockchain, aby chronić konsumentów przed niechcianymi konsekwencjami subskrypcji.

Revuto dApp oferuje pojedynczy pulpit nawigacyjny, na którym użytkownicy mogą dodawać wszystkie swoje subskrypcje i szybko i skutecznie je kontrolować. dApp umożliwia użytkownikom włączanie, wyłączanie i zarządzanie swoimi subskrypcjami w podróży bez konieczności zajmowania się wieloma hasłami i złożonością wielu płatności fiducjarnych.

Podstawowe funkcjonalności Revuto dApp obejmują wydawanie Revuto VDC (wirtualnych kart debetowych) dla każdej subskrypcji, możliwość zarządzania subskrypcjami z jednego panelu w całości, możliwość doładowania VDC tokenami REVU, wysyłanie i odbieranie tokenów REVU za pośrednictwem wbudowany portfel REVU i wiele więcej. Co więcej, zespół Revuto wprowadzi również wiele inicjatyw DeFi dla platformy w ramach swojego planu działania, z usługami takimi jak mikropożyczki, łączenie płynności i staking, pomagając użytkownikom generować dodatkowe zyski podczas zarządzania ich subskrypcjami w świecie rzeczywistym.

Źródło: zycrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy