16 dni temu

Fintech Asia Summit 2022

Technologia finansowa przekształca bankowość w Azji, czyniąc ją bardziej dostępną i wydajną dla wszystkich. Podczas gdy tradycyjna branża bankowa bardzo ucierpiała z powodu pandemii Covid-19, branża fintech zdołała się dalej rozwijać. Pandemia po raz kolejny pokazała, jak ważna jest branża fintech dla regionów takich jak Azja. Pandemia przyspieszyła wykorzystanie cyfrowych portfeli. W ciągu zaledwie dwóch lat wskaźniki korzystania przez konsumentów z usług FinTech podwoiły się, a w niektórych przypadkach nawet potroiły, na kluczowych rynkach Azji i Pacyfiku.

Azja to jeden z najszybciej rozwijających się rynków fintech na świecie. Główną pozycją branży fintech w regionie jest wzmacnianie i wspieranie cyfrowej transformacji Azji. Fintech już zmienił sposób, w jaki ludzie żyją i prowadzą interesy, dokonują płatności, przechowują środki, inwestują, a nawet kupują produkty, ale to dopiero początek. Sektor przyspiesza i wzmacnia integrację finansową. Rosnąca integracja finansowa bezpośrednio przyczynia się do wzrostu PKB i tworzy więcej dochodów i zatrudnienia.

FinTech Asia Summit 2022 zgromadzi najbardziej wpływowych liderów globalnej społeczności finansowej i biznesowej, aby omówić rozwój i trendy na dynamicznym rynku finansów. I pomóż specjalistom ds. finansów i przedsiębiorcom nakreślić mapę drogową przeciwko pandemii wywołanej przez COVID'19. Naszym celem jest umożliwienie delegatom i branży usług finansowych znalezienie nowych sposobów zwiększania rentowności i zadowolenia klientów poprzez innowacje.

Dołącz do nas w sesjach na żywo, aby poszerzyć swoją sieć wśród wpływowych liderów myśli i zebrać spostrzeżenia poprzez niesamowite przemówienia, prezentacje i dyskusje panelowe itp.

Aby uzyskać tak doskonałe dane dotyczące wydarzeń, śledź nasze posty na LinkedIn i śledź wydarzenie @Fintech Asia Summit 2022, a organizatorami wydarzenia są @Point to Business Services

Lokalizacja: Wirtualna

Data: 20 stycznia 2022

Czas: 11:00 IST

Strona wydarzenia: www.fintechasiasummit.com

Źródło: coindoo.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy