9 dni temu

Fantom (FTM) stanie się superbohaterem rynku kryptowalut w 2022 roku dzięki rosnącej sieci, wzrost cen akcji.

Jedynym projektem altcoin ze znakomitymi podstawami, który przyciąga uwagę większej bazy użytkowników, jest Fantom ( FTM ). Protokół zyskał aż 150% zysków w ciągu ostatnich kilku tygodni. Niezachwiane dojrzewanie ekosystemu , inwestycje instytucjonalne i pozytywny wzrost społeczności to kluczowe oznaki, że FTM będzie nadal jednym z wiodących pretendentów do 2022 roku.

Fantom (FTM) Price Eyes dla nowego ATH!

Cena Fantom odnotowała gigantyczne wzrosty w ciągu ostatnich kilku tygodni. Z niezłym wybiciem na poziomie 1,36 USD, cena szybko przeszła test oporu na poziomie 2,19 USD. Tym samym wykonując kolejny paraboliczny ruch zbliżający się do poprzedniego ATH w pobliżu 3 USD. Jednak wraz z nadchodzącymi tyloma ulepszeniami, projekt przechodził przez cały rok wybuchowy rajd.

Wraz z oszałamiającymi zyskami ekosystem był wystarczająco dobry w zrozumieniu nowych baz użytkowników. Opublikuj swój gigantyczny rajd w sierpniu, według doniesień Intotheblock, dane STH (posiadaczy krótkoterminowych) zdołały wzrosnąć o 17%.

Z drugiej strony platforma metryczna Crypto Santiment potwierdza, że ​​FTM wzrósł o 19% pomimo osłabienia kryptowalut . Co więcej, platforma wzrosła o 115% w ciągu zaledwie 14 dni, także aktywne adresy platformy wzrosły do ​​historycznych poziomów. Z dziennymi aktywnymi adresami do 2353 , sieć osiągnęła najwyższą wydajność od końca listopada.

Fantom jest zajęty przełomowymi osiągnięciami:

  • Fantom wdrożył mechanizm konsensusu opartego na Directed Acyclic Graph (DAG) asynchronous byzantine Fault Tolerant ( aBFT ) o nazwie Lachesis, aby ułatwić wysoce skalowalne, energooszczędne i ekonomiczne metody w celu walidacji transakcji.
  • Jego kompatybilność z Ethereum Virtual Machine pozwala, aby każda aplikacja opracowana na Ethereum i zaprogramowana w Solidity mogła wykorzystywać multichain do Fantom przy niezawodnych opłatach.
  • Maszyna wirtualna Fantom (FVM) , która jest w fazie rozwoju, ma na celu zwiększenie skalowalności, kosztów i ostateczności na Fantom, a przede wszystkim ograniczenia nakładane przez wirtualną maszynę Ethereum. Oczekuje się jednak, że aktualizacja zostanie wprowadzona w 2022 r.
  • Fantom doświadczył ogromnego wzrostu w TVL od stycznia 2021 do stycznia 2022, skacząc z zaledwie 5 tysięcy dolarów do 1,5 miliona dolarów .

Łącznie ekosystem Fantom ma wszelkie możliwości, aby przejść podobny rajd jak Solana . Osiągnięcie jeszcze wielu kamieni milowych w zakresie podstaw. Zwolennicy i analitycy uważają, że projekty, które są: opłacalny i zwinny podbije przestrzeń w 2022 roku. Kolejne Fantom zajmuje pierwsze miejsce na liście.

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy