15 dni temu

Mechanizm eksploatacji BetaMars

Pomimo wzlotów i upadków roku popularność Metaverse rośnie, a nie spada. Projekty wysokiej jakości są nadal faworyzowane przez wiele instytucji inwestycyjnych. Niedawno BetaMars , projekt metaverse o tematyce „Exploring Human Civilization”, otrzymał inwestycje od GameMine Capital, HOT DAO, Youbi Capital, Pluto Capital w niecały miesiąc. Innowacyjny mechanizm rozgrywki przyciągnął dużą uwagę na rynku metaverse .

BetaMars ujawnił rozgrywkę Exploitation, która uruchomi hazard interesów między Lordami i Górnikami oraz współpracę i konfrontację między różnymi klasami.

BetaMars ma na celu ustanowienie metawersalnej cywilizacji ekologicznej równoległej do rzeczywistego świata, w której wewnętrzne zasady zostałyby sformułowane przez każdego uczestnika. Obecnie urzędnicy BetaMars ujawnili Eksploatację, jeden z trzech głównych mechanizmów

Zarówno Górnicy, jak i Lordowie są uczestnikami mechanizmu Eksploatacji. Token główny Elonlunk i token podrzędny Revo to podstawowe produkty BetaMars Land NFT.

Co ciekawe, Lords może bezpośrednio zdobyć tylko Elonpunka, ale nie Revo . Ale górnicy mogą otrzymywać różne akcje Elonpunk i Revo zgodnie z wartością eksploatacji ustaloną przez Lords.

Dla graczy, jakie strategie można wyprowadzić?

W przypadku Lordów Wartość Eksploatacji i dochód Elonlunk są ze sobą dodatnio skorelowane, to znaczy im wyższa Wartość Eksploatacji ustawiona przez Lorda, tym więcej Elonpunka zostanie zdobytych. Dla górników jest to ujemnie skorelowane. Lordowie nie mogą bezpośrednio pozyskać Revo z ziemi.

Na wczesnym etapie projektu Elonpunk , jako token zarządzania ekologicznego BetaMars , ma większą wartość niż Revo . Zbyt wysoka Wartość Eksploatacyjna zaszkodzi interesom górników i niewątpliwie ich niezadowoli. A wtedy Revo stanie się bronią dla górników, aby oprzeć się Lordom. Jeśli chodzi o rolę oporu Revo , urzędnik jeszcze nie ujawnił. Wierzymy, że odpowiednie informacje zostaną ujawnione później.

Wraz z postępem cywilizacji BetaMars mogą ewoluować inne strategiczne kombinacje w hazardzie interesów pomiędzy Lordami i Górnikami. Większa wartość Revo może dać początek strategicznej kombinacji, w której górnicy i lordowie uzyskują Elonpunk i Revo poprzez współpracę lub kombinację, w której górnicy opierają się lordom , podczas gdy lordowie wspólnie wykorzystują górników.

Podobno wiele znanych organizacji przywiązuje dużą wagę do BetaMars . BetaMars ma potencjał, by wyróżnić się na torze Metaverse . Społeczności gier, takie jak YGG, mogą również w przyszłości nawiązać współpracę z BetaMars . Obecnie BetaMars jest na wczesnym etapie. Jaka burza wybuchnie w przyszłości na globalnym polu metaverse ? Poczekajmy i zobaczmy!

Źródło: cryptomode.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy