18 dni temu

Exchange Token wzrasta o 28% po tym, jak Crypto Giant Binance ogłasza ośmiocyfrową inwestycję

Jedna giełda altcoin cieszy się dużymi zyskami w ciągu dnia po znacznej długoterminowej inwestycji od kryptowalutowego giganta Binance.

Dzisiaj Binance Labs ogłosiło inwestycję w wysokości 12 000 000 USD w sieć WOO (WOO).

„Binance Labs zainwestowało 12 milionów dolarów w sieć WOO, ponieważ obie strony rozszerzają swoją długotrwałą współpracę.

Inwestycja wesprze szybki rozwój sieci WOO poprzez pozyskiwanie talentów, badania i rozwój oraz rozwój nowych zdecentralizowanych produktów.”

Ośmiocyfrowa inwestycja Binance Lab w dostawcę płynności nastąpiła po rundzie WOO w wysokości 30 000 000 USD w listopadzie 2021 roku.

„Runda zbierania funduszy z serii A+ WOO Network zbliża się do ich 30-milionowej serii A ogłoszonej w listopadzie, której głównymi bohaterami są partnerzy strategiczni, tacy jak Three Arrows Capital, PSP Soteria Ventures, Gate Ventures, QCP Capital, Crypto.com Capital, Avalanche i BitTorrent ”.

Założona przez zespół odpowiedzialny za Kronos Blockchain, WOO Network (WOO) jest zdecentralizowanym startupem Fintech z wbudowanymi środkami deflacyjnymi, które mają na celu wprowadzenie transakcji kryptowalutowych bez opłat do handlu kryptograficznego.

Zgodnie z oświadczeniem Binance, sieć WOO „zapewnia aktywną płynność ponad 40 instytucjom, giełdom, zespołom handlowym, portfelom i zdecentralizowanym aplikacjom”.

WOO, natywny token użytkowy sieci ERC-20, jest używany do zniżek na obstawianie i opłaty transakcyjne.

WOO cieszyło się około 28% wzrostem cen w odpowiedzi na ogłoszenie o wielomilionowym finansowaniu, podskakując z 0,91 USD do 24-godzinnego maksimum wynoszącego 1,17 USD.

Od tego czasu WOO poprawiło się i obecnie kosztuje 1,13 USD, co oznacza wzrost o 21,22% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Sprawdź cenę akcji Don't Miss a Beat – Zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej Śledź nas na Twitterze , Facebooku i Telegramie Surfuj po codziennej mieszance Hodl
Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości
Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock/Tithi Luadthong/LongQuattro

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy