13 dni temu

Wszystko o pierwszym indeksie kryptowalut w Indiach, IC15

Pierwszy indyjski indeks kryptowalut o nazwie IC15 debiutuje w superaplikacji CryptoWire, która oceni wyniki 15 najpopularniejszych kryptowalut notowanych na wiodących giełdach kryptowalut według kapitalizacji rynkowej. Dla niewtajemniczonych, indeks taki jak ten, wychwytuje ponad 80 procent ruchu na rynku, jest zasadniczo narzędziem do śledzenia i oceny rynku. Dzięki takiemu narzędziu inwestorzy mogliby podejmować lepsze decyzje, co z kolei zapewnia przejrzystość. Ogłoszenie nabiera znaczenia, ponieważ kryptowaluty pojawiły się jako klasa aktywów sama w sobie, zyskując szerszą akceptację i przyciągając zainteresowanie ludzi w ciągu ostatnich lat.

Dyrektor zarządzający CryptoWire, Jigish Sonagara podczas uruchamiania IC15 stwierdził:

To nie tylko popchnie inicjatywę „naucz się, zanim zarobisz”, ale również przysłuży się branży z kolejną potężną interwencją. Nasze podejście ma na celu ułatwienie rozwoju rynku i znaczne ograniczenie ryzyka poprzez przedstawienie wszelkich możliwych narzędzi do oceny możliwości i podejmowania decyzji.

Według źródeł, indeks został „zaprojektowany w celu zapewnienia wglądu w wydobywanie kryptowalut i przedstawienia dokładnego punktu odniesienia oraz odzwierciedlenia bazowego rynku kryptowalut, działając w pewnym sensie jako barometr branży, ze zróżnicowaną reprezentacją ogólnych nastrojów rynkowych. ' Ale jak to będzie działać?

Indyjski mechanizm roboczy IC15

Źródła w CryptoWire poinformowały, że utworzył komitet ds. zarządzania indeksami, który składa się z ekspertów branżowych i dziedzinowych, którzy będą wybierać aktywa kryptograficzne z najlepszych 400 pod względem kapitalizacji rynkowej. Aby wziąć udział w indeksie, zasób musi spełniać określone kryteria, takie jak token musi być przedmiotem obrotu przez co najmniej 90% dni w okresie przeglądu. Ponadto powinien znajdować się wśród 100 najbardziej płynnych kryptowalut, a także w pierwszej 50 pod względem kapitalizacji rynkowej w obiegu. W związku z tym komisja wybierze 15 takich kwalifikujących się kryptowalut.

W szczególności rząd Indii , Reserve Bank of India oraz The Securities and Exchange Board of India lub SEBI ostrzegają ludzi przed czynnikiem ryzyka w tych wirtualnych aktywach. Co więcej, długo wyczekiwany ustawa o kryptowalutach i rozporządzeniach w sprawie oficjalnej waluty cyfrowej z 2021 r., która została uwzględniona w Biuletynie Lok Sabha-Part II w celu wprowadzenia w niedawno zakończonej sesji zimowej, nie mogła zostać wprowadzona w parlamencie przez rząd.

Źródło: www.tronweekly.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy