16 dni temu

Wiodący w Europie partnerzy organizacji e-sportowych z Tezos

Team Vitality , wiodąca europejska organizacja e- sportowa i zajmująca się grami, ogłosiła, że ​​nawiązała współpracę z Tezos .

Według komunikatu prasowego udostępnionego CryptoSlate , trzyletnie partnerstwo techniczne jest największym w historii Team Vitality.

Tezos wchodzi w branżę gier dzięki przełomowemu partnerstwu

Obaj będą współpracować, aby dać społeczności organizacji nowe sposoby nawiązywania kontaktów z jej gwiazdami.

Team Vitality będzie współpracować z ekosystemem Tezos, aby edukować fanów na temat korzyści płynących z blockchain w ramach doświadczenia w grach i promować postęp tej technologii. Fani e-sportu i gier są jedną z najbardziej doświadczonych technologicznie i zaangażowanych społeczności, a Tezos chce to wykorzystać dzięki partnerstwu.

Tezos i Team Vitality Partnership
Tezos i Team Vitality Partnership

„Jest to znaczący krok naprzód dla wiodącego europejskiego zespołu e-sportowego, ponieważ branża blockchain i gier nadal buduje przyszłość skoncentrowaną na fanach i graczach w e-sporcie” – powiedział Mason Edwards, szef sztabu Fundacji Tezos. „Cieszę się, że Team Vitality dołącza do społeczności Tezos”.

Nicolas Mauer, dyrektor generalny Team Vitality, powiedział, że partnerstwo „zmienia zasady gry”, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że rok 2022 ma być największym dotychczasowym rokiem organizacji.

„Możliwości, jakie Tezos może przynieść, aby wzmocnić relacje między nami a naszymi fanami, są niezwykle ekscytujące i jesteśmy niezmiernie dumni, że Tezos dołączy do nas w tej podróży” – powiedział w komunikacie prasowym.

W tym roku organizacja dokonała największej inwestycji talentów w e-sporcie. Team Vitality i jego sportowcy, którzy rywalizują w ośmiu meczach, mają ponad 13 milionów obserwujących w mediach społecznościowych i mają wiodących w branży partnerów, w tym Adidasa.

Źródło: cryptoslate.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy