12 dni temu

Cena Ethereum(ETH) zmierzająca w kierunku kluczowych poziomów wsparcia, czy to idealna „strefa zakupu”?

Ethereum, który jest uważany za jeden ze stabilnych aktywów, również doświadczył znacznego spadku od pierwszych godzin handlu. Od tego czasu aktywa straciły poziomy 4000 USD, nigdy nie wydawały się zdesperowane, aby odzyskać utraconą pozycję.

Jednak zawsze wolał mieć wyrachowane podejście do osiągnięcia górnego celu. Jednak niedawny krach zepchnął cenę do kluczowych poziomów, których przebicie może być dość niepokojące.

Cena ETH od tego czasu osiągnęła szczyty powyżej 4700 USD, konsolidując znacznie powyżej 4000 USD. Mimo kilku spadków cena pozostała jednak relatywnie powyżej tych poziomów.

Jednak od kilku ostatnich dni 2021 r. aktywo rozpoczęło trend spadkowy, który w pewnym stopniu obniżył cenę. Jednak żaden z nich nie wierzył, że spadkowy trend będzie nadal spychał cenę poniżej miejsca, w którym poziomy 3000 USD również wydają się zagrożone.

Cena ETH zmierza obecnie do przetestowania jednego z kluczowych poziomów wsparcia około 3200 USD. Bez wątpienia aktywa nie pozostawiają żadnych kamieni odwróconych, aby odwrócić niedźwiedzi trend.

Na tych poziomach mogłoby nastąpić odwrócenie trendu, ale byłoby to krótkotrwałe. Jeśli w przypadku, gdy cena nie utrzyma się na tych poziomach, następne niższe wsparcie w okolicach 3039 USD może być całkiem mocne.

Tutaj możliwości przyciągania nowych transakcji przez aktywa mogą się zintensyfikować, ponieważ wszelkie poziomy około 3000 USD to ogromna strefa kupna.

Oczekuje się tutaj ogromnego napływu płynności, ponieważ inwestorzy zawsze skaczą, aby zdobyć aktywa po obniżonej cenie. I w końcu cena Ethereum (ETH) może być wysoka, ale docelowe poziomy 4000 USD wydają się być nieco odległe w momencie publikacji prasy.

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy