22 dni temu

Przewidywanie ceny Ethereum: ETH/USD utrzymuje się powyżej oporu 3500 USD

Prognoza cen Ethereum – 2 stycznia

Przewidywanie ceny Ethereum musi szybko przekroczyć poziom oporu 4000 USD, aby uniemożliwić niedźwiedziom wejście na rynek.

Rynek ETH/USD

Kluczowe poziomy:

Poziomy oporu: 4200 USD, 4400 USD, 4600 USD

Poziomy wsparcia: 3200 USD, 3000 USD, 2800 USD

Przewidywanie cen Ethereum

ETHUSD – wykres dzienny

ETH/USD waha się obecnie powyżej 3700 USD, ponieważ moneta przygotowuje się do uzyskania większej liczby byczych sygnałów. Ruch w górę może nie pozwolić, aby moneta ugięła się przed sprzedażą na rynku. Jednak Ethereum (ETH) jest notowane w kierunku 9-dniowych i 21-dniowych średnich kroczących. W perspektywie krótkoterminowej wzrost trendu spadkowego jest bardzo prawdopodobny, zwłaszcza jeśli byki nie utrzymają ceny powyżej 4000 USD, a czerwona linia 9-dniowego MA nadal znajduje się poniżej zielonej linii 21-dniowego MA.

Przewidywanie ceny Ethereum: czy Ethereum (ETH) będzie dalej wyższy?

Cena Ethereum może wymagać wzrostu i przekroczenia 9-dniowych i 21-dniowych średnich kroczących przed wznowieniem poprzedniego trendu zwyżkowego, ale może pozostać poniżej przez chwilę, zanim zmieni się w zwyżkową. Dlatego też, jeśli sprzedający pchną niżej, handlowcy mogą spodziewać się bardzo silnego wsparcia przy 3500 USD; to może następnie zostać uzupełnione o kolejne wsparcie w wysokości 3300 USD. Jeśli niedźwiedzie pchną dalej niżej, dodatkowe podpory mogą znajdować się na 3200 USD, 3000 USD i 2800 USD.

W międzyczasie, jeśli kupujący będą kontynuować zwyżkowy ruch, pierwszy poziom oporu można znaleźć na poziomie 3800 USD. Dalszy byczy ruch może osiągnąć potencjalny poziom oporu na poziomie 4200, 4400 i 4600 USD, podczas gdy wskaźnik siły względnej (14) przesuwa się powyżej poziomu 40, aby wskazać średni byczy ruch na rynku. Jeśli jednak wskaźnik techniczny spadnie poniżej tego poziomu, cena Ethereum może spaść w dół.

W porównaniu z Bitcoinem, cena Ethereum nadal handluje, ponieważ rynek porusza się w bok. ETH/BTC jest obecnie notowany na 7989 SAT, a moneta przygotowuje się do przekroczenia 9-dniowej średniej ruchomej. Jeśli jednak cena spadnie i zbliży się do dolnej granicy kanału, kolejne kluczowe wsparcie może nadejść na poziomie 7400 SAT i poniżej.

ETHTBTC – wykres dzienny

Jednak ciągły byczy ruch może popchnąć rynek powyżej 9-dniowych i 21-dniowych średnich kroczących, przełamanie tej bariery może umożliwić cenie Ethereum osiągnięcie poziomu oporu 8500 SAT i powyżej jako wskaźnik siły względnej (14) ruchy do przekroczenia poziomu powyżej 50, co pokazuje, że rynek może doświadczyć dalszego byczego ruchu.

Chcesz teraz kupić lub handlować Ethereum (ETH)? Zainwestuj w eToro!

68% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą

Czytaj więcej:

Źródło: insidebitcoins.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy