20 dni temu

Ethereum Killer Polygon Races wkrótce trafią do nowego ATH

Kilka projektów ma pozytywny wpływ i zwiększa wiarygodność dla posiadaczy i użytkowników. Sieć niektórych potencjalnych projektów pracuje nad ich postępami i aktualizacjami, aby wprowadzić nowe funkcje do swojego ekosystemu. Polygon (MATIC) to token Ethereum, który jest używany do zasilania Polygon Network, rozwiązania skalowania Ethereum.

Platforma rozszerza swoje funkcje, wzmacniając interoperacyjność łańcucha bloków Ethereum i innych kompatybilnych sieci. Co więcej, MATIC zyskał większy ruch, zachowując stałą wartość cenową. Jego struktura jest tak skonstruowana, aby obsługiwać większą objętość i bezpieczeństwo niż Ethereum i Bitcoin. Niektóre funkcje obejmują tanie transakcje, bezproblemową obsługę i łatwiejsze skalowanie w poziomie.

MATIC w byczym biegu

MATIC stał się popularny po tym, jak zainwestował w niego amerykański entuzjasta kryptowalut, Mark Cuban. Stworzyło to szum wśród obserwujących i użytkowników kryptowalut, który zapoczątkował wzrost. Co więcej, MATIC został przemianowany na Polygon w lutym 2021 roku. Polygon zaczął podążać za zwyżką po stworzeniu rozwiązań dla wyzwań Ethereum.

W chwili pisania tego tekstu MATIC handluje po 2,35 USD, podczas gdy jego akcja cenowa osiągnęła już ATH w grudniu. Polygon utrzymywał poziom wsparcia na poziomie 2,36 USD, gdzie aktualna wartość ceny spadła poniżej strefy wsparcia. Może to prowadzić do krótkotrwałego niedźwiedzia, a następnie podciągnąć się do byczego rajdu. Chociaż Polygon miał gwałtowny koniec roku i zielonkawy wykres na początek roku. Jednak niedźwiedzie nie potrwają długo, cena MATIC wzrośnie w ciągu kilku miesięcy, osiągając wkrótce nowy ATH.

Co więcej, wcześni inwestorzy mają dobrą opcję, jako Polygon na swojej liście do inwestowania. Poza tym inwestorzy mogą spróbować zarówno inwestycji długoterminowych, jak i krótkoterminowych. Projekt już wygenerował garść zwrotów dla posiadaczy, ale ma też szansę na awans. Na chwilę obecną jest to solidna okazja dla inwestorów do zakupu MATIC, ponieważ spadł on poniżej poziomu wsparcia. Handlowcy mogą go trzymać przez długi czas i otrzymywać nagrody.

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy